vnc deployment tool

Status
Niet open voor verdere reacties.

Thomasvanaquino

Gebruiker
Lid geworden
16 jan 2012
Berichten
418
Hallo,

Ik wil deze software verder configureren kan iemand mij helpen. Moet hem instellen als clïent/Server.
Alvast bedankt.
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Ik heb de vraag verplaatst naar de juiste sectie :)
 
Volgens mij moet je gewoon bij elke verbinding die je maakt met eenzelfde pc hetzelfde wachtwoord gebruiken.
 
Ik heb ondertussen Teamvieuwer geinstallerd en alles werkt goed kan nu alles op afstand besturen is er nog mogelijk een alternatief programma?
 
Met welke indows versie werk je? Want er zitten in diverse Windows versies remotecontrole mogelijkheden aan boord. En http://www.logmein.com heeft een free versie die erg goed werkt.
 
Ik werk met windows 7 zoek een gratis alternatief eventueel met de mogelijk om later een softwareprogramma aan te schaffen. Maar dat gaat nu voorlopig niet. Is het ook mogelijk als ik windows heb een linux of mac te controleren en te helpen?
 
If you need viewer part on Mac OS X, try TightVNC Java Viewer. It's cross-platform and should work fine in any system where Java environment can be installed, including MacOS X.

Die schijnt het dus te doen. Ik ken hem zelf niet...
 
Zal ik is uitproberen ben hem ook tegen gekomen maar weet niet of de gratis is voor windows 7. Heb wel veel programma's gevonden die gratis zijn voor xp
 
Gewoon het hulp vanop afstand programma van windows maar weet niet of dit op andere systemen ook werkt.
 
Ik vond ook nog Telnet
Telnet is een verbindingsmethode die kan worden gebruikt voor computers waarop verschillende besturingssystemen worden uitgevoerd, zoals Linux, Unix of Windows. Als u alleen computers gebruikt waarop Windows wordt uitgevoerd, kunt u beter de Windows-functie Extern bureaublad gebruiken. Zie Verbinding maken met een andere computer via Verbinding met extern bureaublad voor meer informatie over deze functie
, dat staat standaard op alle windows versies onder win7. http://windows.microsoft.com/nl-NL/windows-vista/Telnet-frequently-asked-questions. Op win7 kan het geïnstalleerd worden: http://www.tech-notes.nl/artikelen/microsoft/windows7/telnet-client-installeren-in-windows-7.html.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan