voeding afgebroken

Status
Niet open voor verdere reacties.

didistr

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
16 sep 2008
Berichten
3
hey
door men laptop te laten vallen is de conector voor de voeding van het moederbord afgebroken. hij is gebroken dus kan hem ook niet er terug op solderen. Iemand een idee waar ik zo een aansluiting ergens online kan bestellen want heb het nog nergens gevonden.

alvast bedankt
 
is de connector in je laptop naar de knoppen of van je vaste pc?
 
in men laptop, het is gewoon het busje waar je de voeding insteekt.
 
Niet zelf aan beginnen. Heb je garantie, terugbrengen naar die zaak. Geen garantie, data backuppen en dan kun je de laptop afschrijven.

Vaak ontstaan er bij de klap van de val kleine (haar)scheurtjes rondom dat gedeelte met de connector. Dit zorgt voor kapotte verbindingen. Heb je genoeg geluk en een handig iemand in de buurt die dit vaker heeft gedaan valt het misschien nog te maken.

Connectors zijn vaak standaard dingetjes, bij de lokale elektroboer te koop voor onder de €5,-.
 
Laatst bewerkt:
en kan je deze ergens online bestellen? ken volk genoeg die dit kan moet alleen het stukje ergens vinden. de laptop zelf werkt perfect als ik een andere batterij erin stop.
 
Hallo

Probeer eerst eens een deftige lokale elektronikawinkel.

Online kun je die uiteraard ook bestellen , maar dan moet je wel zoeken op merk/typenr van uw "men laptop"...

Peter
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan