voeding vs. moederbord

Status
Niet open voor verdere reacties.

Jordi532

Gebruiker
Lid geworden
3 jul 2007
Berichten
435
Hey ik hadd ene vraagje

Als ik nou 1 van de beste moederborden wil kopen de Striker Extreme van asus
heb ik dan ook perse een sterke voeding nodig of kan ik die ook met een voeding van 350-400 watt trekken ;) ?
 
Een moederbord alleen heeft wel genoeg aan 400W :p

Het ligt eraan wat je erop wilt zetten.. Wil je er een Quad core processor opzetten met een 8800 Ultra, dan heb je wel wat meer power nodig;)
 
nee een e6600 2 gig en 8600GT


ik draai nu een amd 3800+ X2 2 gig en 8600gt op zelfde voeding
 
Hmm ik weet het niet, het zou misschien net gaan, maar je zou voor de zekerheid even moeten testen. Er bestaat op internet een configurator waarmee je dan kan kijken of je genoeg W hebt. Ik ben alleen even vergeten hoe het heet :confused:
 
mijn huidige systeem doet het gewoon goed ik verander alleen de cpu en die cpu is zuiniger maar nou vraag ik me af als nou een sterk moederbord neem of dat uitmaakt met watt

het gaat om het moederd:
ASUS P5N32-SLI-DEL,Skt775,PCIe

of:

ASUS STRIKER EXTREME
 
Laatst bewerkt:
Heeft iemand trouwens enkel idee hoeveel watt een gemiddelde soundcard verbruikt ?
 
Nee nog steeds me oude gehouden ;)
alles draaiend op 350watt aopen voeding mag ook wel het is a-merk dus;)
 
Jawel, de ASUS P5N32-SLI Wifi AP PREMIUM + Core 2 Duo E6600 en bijgeleverde ASUS SUPREME fx soundcard
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan