Volledig video op TV

Status
Niet open voor verdere reacties.

jpvaneijk

Gebruiker
Lid geworden
7 mrt 2009
Berichten
17
Beste mensen,

Ik hoop dat iemand even kan helpen met het volgende probleem.

Ik heb een desktop met Win7 draaien met een NVIDIA GeForce 7600 GS.
Op de videokaart heb ik met de VGA kabel een monitor aangesloten en mijn Samsung LE32B650 via een DVI naar HDMI kabel. Dit alles in de modus 'Deze beeldschermen dupliceren'.

Als ik een film kijk wil ik graag dat deze op de TV full screen wordt afgespeeld maar ik krijg dat niet voor elkaar. Toen ik WinXP draaide lukte dat wel met in de 'dual view' of 'clone' modus geloof ik.

Ik speel de films af in VLC.

Ik was gewend dat al ik een video opstartte, dat het beeld op de TV full screen werd, waar deze op mijn monitor gelijk (niet full screen dus) bleef.

Weet iemand hoe ik dat kan oplossen?

Inmiddels heb ik NVIDIA stuurprogramma 307.83 draaien met het bijhorende configuratiescherm en nView-eigenschappen.

Graag!
 
Dat lukt alleen als je de monitor uit zet of de zelfde resolutie geeft als je TV (als hij daar tegen kan).
Als je dupliceert wordt de laagste resolutie de standaard.
In 7 of 8 kun je kiezen waar het naar toe moet.
Dacht dat Nvidia ook iets had voor meerdere schermen (configuratie scherm).
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan