Vraagjes over overklokken Pentium D 2,8 GHZ

Status
Niet open voor verdere reacties.
Bedankt voor je antwoord. Ik had die worskhop al eens gelezen maar ik zat meer in me hoofd van; wat moet ik concreet veranderen in de bios.

Maar als ik uw verhaal goed begrijp is de kans groot, ook al klok je hem een beetje over dat hij door brand? Want dat is natuurlijk niet de bedoeling :confused:
 
Dat risico neem je. Goed lezen...

Ik ben trouwens op mijn oude dag geen U maar toch steeds een je...
 
haha bedankt voor je antwoord. En sorry haha doe automatisch tegen mensen die ik niet ken '' u'' zeggen.
 
Hallo ik heb nu een beetje de cpu snelheid verhoogd hij loopt nu op 3,06 stabiel (na eventje prime95 gedraaid te hebben, half uur ongeveer is geen zware overklok natuurlijk).
Hoger gaat niet dan krijg ik een BSOD met foutcode 0x0000001A (MEMORY MANAGEMENT). Iemand een idee misschien een foutje in de BIOS? misschien timings verhogen/verlagen in de bios iemand ideetje.

Thanks !

Dennis
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan