Je gebruikt een verouderde webbrowser. Het kan mogelijk deze of andere websites niet correct weergeven. Het is raadzaam om je webbrowser te upgraden of een browser zoals Microsoft Edge of Google Chrome te gebruiken.
zojuist voegde mij iemand toe dat eindigt op @voorbeeld.com(er stond nog iets voor de @maar stel dat het tog een goed adres is, dan zou die persoon misschien spam kunnen krijgn) Weet iemand wat dit is voor een adres? Weer een msnvirus?? ben de laatste tijd tog wat voorzichtiger gekomen hoor.
Virus is het zoiezo niet, omdat een contactpersoon geen virus is. Een contactpersoon kan wel een virus sturen, maar dat is iets anders dan dat de persoon zelf een virus is.
Waarschijnlijk is het gewoon een fake-adres of één of ander gratis adres, dat is geregistreerd bij Hotmail (niet door hotmail!).