• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

waar staan de macro's?

  • Onderwerp starter Onderwerp starter ecd
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

ecd

Gebruiker
Lid geworden
9 mrt 2001
Berichten
535
in welk bestaand slaat Excel de macro's op die ik in meerdere bestanden wil gebruiken?
 
normal.dot

ik weet wel Word zijn sjablonen en marco's e.d. opslaat in Normal.dot . Misschien doet Excel dat ook wel. Moet je even kijken.

IK zal ook nog even goed zoeken.

Mzzl. Jerry
 
Als je de eerste keer met de macrorecorder een macro opneemt wordt er een persnlk.xls (of personal.xls ligt aan de taalversie) aangemaakt. Die staat (verschilt per versie Excel) ergens onder ProgamFiles/Microsoft Office/Office/ Excel
 
Ze hebben mij tip verzet naar :
Klik hier boven op Helpmij.nl Forum > Tips & Handleidingen > Software tips > Tip : Path zoeken in Excel

Pierre
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan