• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Waarde opzoeken in opgegeven kolom

Status
Niet open voor verdere reacties.

Necultra

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
26 feb 2008
Berichten
2
Wil dat Excel een waarde zoekt in een opgegeven kolom in een opgegeven tabblad. Wanneer dat waar is 'gevonden is', moet hij enkele cellen die indezelfde rij staan van de gevonde waarde, kopieren naar het eerste tabblad, ook weer in aparte cellen! Hoe ga ik te werk? :confused:
 
@ Necultra: De door jou gekozen topictitel zegt niets over je probleem. Een volgende keer graag een duidelijke titel verzinnen die wel iets zegt over je probleem. Je helpt er in het bijzonder jezelf mee maar ook de helpers. Lees dit eens door a.u.b.
 
ALS formule

Alvast bedankt Finch is inderdaad de oplossing die ik zocht!
Ok, zal erop letten volgende keer, thx...
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan