boris 555,
De thread die Gezina gaf is inderdaad een goed artikel als je nooit scand.
En mocht je wel scannen dan is de vraag:
waar zijn die bestanden gevonden?
Kan het zijn dat ze in de directory "restore" zijn gevonden?
Housecall scand namelijk de restore mappen wel, maar Norton scand de restore mappen niet.
Zodra je die uitschakeld dan zou je die melding niet moeten krijgen van housecall omdat alle restore mappen geleegd worden.
Als een virus/trojan in de restore mappen aanwezig is, dan ben je niet besmet, dus je hoeft je geen zorgen te maken. Het virus verdwijnd vanzelf uit die mappen zelfs ook als je niets doet.
De reden dat een virus scanner een virus niet kan verwijderen/schonen uit de restore mappen is omdat de resore mappen beveiligd worden door Windows.
Een virus scanner dat op je pc zit hoort dan ook niet je de restore mappen te scannen. Die moeten dus bij de uitzonderingen staan van je virus scanner.
Zie hier hoe je de restore functie uitzet (in het nederlands):
in ME:
Ga naar Configuratiescherm/systeem/prestaties/bestandsysteem, en klik dan op het tabblad 'probleemoplossing'.
Vink 'de Optie System Restore uitschakelen' aan, klik op toepassen, en OK.
In XP:
Klik op Start/Instellingen/Configuratiescherm en klik dubbel op het pictogram Systeem.
Op het tabblad Prestaties klik je op de knop Bestandssysteem, die zich onder Geavanceerde instellingen bevindt.
Vervolgens selecteer je het tabblad Probleemoplossing en zet een vinkje naast de optie 'Systeem herstellen uitschakelen'.
Klik op OK en Sluiten om de wijzigingen op te slaan, en start nu opnieuw op.
Daarna kun je restore weer aanzetten en zou het weg moeten zijn.
Mocht het niet in de restore mappen zitten, dan is er iets aan de hand met jouw Norton antivirus en dat betekend dat je Norton moet verwijderen en opnieuw moet installeren.
Voor meer info, lees:
http://service1.symantec.com/SUPPOR...5766df37140aed3b8825696500726d13?OpenDocument