Wat is het verschil tussen ati en nvdia

Status
Niet open voor verdere reacties.
Dus als ik het goed begrijp is het waardeloos van dat bedrijf, dat ze zo'n voeding erin hebben gestoken?
 
Laatst bewerkt:
Zo zou je het kunnen stellen ja.
Helaas denken veel computerwinkels in termen van winstmarge in plaats van kwaliteit leveren.
 
oke ik weet het merk, ms tech, ik zal al in het lijstje dat deze slecht is......

zit ik toch nog met een vraagje... nou is dus deze voeding erin gegaan halverwege jan. en die gast van die zaak heeft gelijk een test gedaan, een test dat mijn pc op vol vermogen draaide.
En toen was er dus niks aan de hand, ik heb ook zo iets gedaan volgens mij met pc wizard kan dit? een stabiliteits test?
 
Volgens mij kun je die met PC Wizard niet doen.
En ja, wat jouw computerwinkel toen dacht: Ach die mathieu heeft een mid-range videokaartje erin zitten dat niet heel veel stroom vreet, dus gooien we er gewoon een budget modelletje 420 watt voeding in.
De reden dat je computer toen (tijdens de test) goed draaide op volle belasting is omdat je voeding toereikend is voor je huidige hardware. Nu loop je dus tegen het probleem aan dat je nieuwe videokaart meer stroom gaat vreten en ook dat je voeding slecht is..

Maar waar pc boeren niet zo vaak rekening mee houden: merk en eventuele upgrades.
Deels omdat ze meer verdienen op de merklozen of slechte merken, en deels omdat je sowieso wel bij ze terug zal komen als iets kapot gaat of niet goed samenwerkt. Wil je iets upgraden mag je dus gelijk nog iets anders erbij kopen, en daar pakken ze natuurlijk weer winst op.

Koop maar even een voeding van pakweg 520 watt (bijvoorbeeld de coolermaster) uit het rijtje heel goed of goed (zie link over voedingen) voor een euro of 80, leuke videokaart en je zit veilig.
 
Laatst bewerkt:
Allemaal harstikke bedankt voor de informatie, als ik jullie kan helpen zal ik het graag doen!

groetjes :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan