weer die kruisjes

  • Onderwerp starter Onderwerp starter keeze
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

keeze

Gebruiker
Lid geworden
22 jul 2004
Berichten
178
Wie kan me helpen
Op mijn site staan alleen nog kruisjes. heb het laatst ook al gehad maar nu ineens weer allemaal kruisjes te zien. :evil:
 
Welke site? Welke kruisjes? Wat had er moeten staan?
Wees duidelijk, m'n helderziende tante zit op dit moment in marokko. En ze komt niet.
 
Hij kan de afbeeldingen gewoon niet vinden. Bijvoorbeeld:
http://www.xs4all.nl/afbeeldingen/logo index.jpg

Je zult deze verwijzingen moeten aanpassen naar
http://www.xs4all.nl/~saakwim/afbeeldingen/logo index.jpg ; aangezien ze daar wel te vinden zijn ;-)

Voorbeeld:

Code:
<th width="42%" scope="col"><a href="agenda.html"><img src="../afbeeldingen/logo index.jpg" width="236" height="272" border="0" /></a></th>
wordt:
Code:
<th width="42%" scope="col"><a href="agenda.html"><img src="../~saakwim/afbeeldingen/logo index.jpg" width="236" height="272" border="0" /></a></th>
Wat gelijk is aan:
Code:
<th width="42%" scope="col"><a href="agenda.html"><img src="/afbeeldingen/logo index.jpg" width="236" height="272" border="0" /></a></th>
 
Laatst bewerkt:
Laatst bewerkt:
Als ik de / weg haal verdwijnt ook de afbeelding.
 
Zet je probeersel online, dan kunnen we zien wat je fout doet. :shocked:
 

Heb inmiddels nog van alles geprobeerd. In de andere site gekeken en ja daar staan alle afb. zonder / en " die site werkt goed. Doe dezelfde handelingen en deze krijg ik niet goed gezet. :evil: Ik zie iets over het hoofd en weet alleen niet wat....
 
Hoi,
Je hebt nu op www.xs4all.nl/~saakwim/index.html staan bv.:
HTML:
<img src="..\afbeeldingen/tekst logo 2010.jpg" width="650" height="110" />
Maar op de pagina index.html zitten de images gewoon in een direct onderliggende map afbeeldingen/. Dan moet het zijn:
HTML:
<img src="afbeeldingen/tekst logo 2010.jpg" width="650" height="110" alt="" />
Dus helemaal geen slash en puntjes om eerst een directory hoger te komen: je moet alleen omlaag! :)

Met vriendelijke groet,
CSShunter

PS-1:
Een slash / in een url moet altijd een slash / zijn, en geen backslash \ (dat is een ding dat Windows lokaal gebruikt).

PS-2:
Het is beter géén spaties in bestandsnamen te gebruiken. Om woorden in bestandsnamen herkenbaar te maken, kan je streepjes of onderstreepjes gebruiken:
HTML:
<img src="afbeeldingen/tekst-logo-2010.jpg" width="650" height="110" alt="" />
of:
<img src="afbeeldingen/tekst_logo_2010.jpg" width="650" height="110" alt="" />

PS-3:
Ik zou ook nog even neuzen in de resultaten en tips van de html-validator.
 
ik heb het aangepast Helaas. Nu zie ik in dw ook alleen een grijs vlak.
 
ik heb het aangepast Helaas. Nu zie ik in dw ook alleen een grijs vlak.

Dan doe je iets niet goed.

Vraag:
waar staan je files?

Wat heb je allemaal in de map zitten, waar je de index.html van je site hebt neergeplant?


:cool:
 
ik heb 1 map ( site bvoh) open die er heb er 3 mappen in afbeeldingen pagina en foto's.
index stat in de map pagina.
 
Haha..........
op die manier.

Zo hoort het te staan:
Alles van je site in dezelfde map:

index.html (file)
afbeeldingen (map)
pagina (map)
foto's (map)

Zo hoort het ook op de server te staan.
Indien je www.adres wordt ingetikt komt vanzelf de index.html in beeld.

Derhalve hoort je index.html NIET in je pagina's map te zitten,
die zou ik zelfs niet gebruiken.
Al je html-files -die nu waarschijnlijk in de map pagina zitten- zet je in de root, dus gewoon bij de index.html.

Door foutieve opdeling heb je dus na upload het probleem van de niet werkende linken.

:cool:
 
Ga dit morgen even aanpassen en kijken hoe het dan werkt. Had net alles zover afgesloten.
Tot morgen Enne in ieder geval hartelijk dank zover
 
Gisteren om 07:17 zat de index gewoon in de root, en niet in een pagina-map, constateerde ik toen, en was het probleem opgelost door de puntjes & de tegendraadse slash te verwijderen...: :shocked:
In elk geval doet ie het op dit moment goed in Firefox als ik 'm online bekijk. Alle images worden getoond. :)

Als het nog steeds niet goed gaat in het ontwerp- en/of preview-scherm van Dreamweaver zijn er daarvoor denk ik 2 redenen mogelijk:
  1. Dreamweaver's design-mode en/of preview-mode is niet goed. - Dat zou best wel eens kunnen: WYSIWYG gaat bij veel editors lang niet altijd op, en het beste bewijs van goed/fout functioneren van een pagina is om 'm/'r in het echt online te bekijken (in diverse browsers).
  2. Dreamweaver zou het wel goed doen als de html-code in orde was. Er zitten nog steeds wat pittige fouten in, zoals op regel 15 een <body zonder eind-haakje.
Dat de pagina zich toont in Firefox, is eigenlijk pure mazzel! Ik zou daarom proberen eerst de html goed op orde te krijgen (zie aanwijzingen html-validator in m'n eerdere reactie).

Met vriendelijke groet,
CSShunter

PS: Misschien is het handig om op de startpagina ook de plaatsnaam te vermelden?

[edit]Hé, er bestaat inderdaad nog een index.html, inderdaad in de map pagina! Die heeft wel verkeerde img-src verwijzingen. Maar die kan er gewoon uit: wist u deze maar!
De andere index.html, die meteen in de hoofdmap zit (waar ook de 3 mappen in staan) is de goede, en die doet het nu!
[Dit was dus reden nr.3. ;) ][/edit]
 
Laatst bewerkt:
Alweer die kruisjes..

Je maakt weer dezelfde fout als in je eerder topic

Zorg voor een duidelijke structuur in je mappen , je gooit een en ander door elkaar

Een map images of afbeeldingen in je hoofdroot , en niet de ene keer wel en de andere keer weer in een map ervoor ,,,je afbeeldingen zijn gewoon niet beschikbaar op de plek waar jij naar toe linkt

Dit heeft met Dreamweaver niks te maken , je moet er op de juiste manier mee om gaan , Dreamweaver heeft hier juist mooie opties voor , kijk ook mee in de code weergave zodat je begrijpt wat er op de "achtergrond" gebeurt.

Mischien het belangrijkste voor in Dreamweaver ;

Geef al je afbeeldingen een juiste en correcte naam

e-mail-7254 leuk.gif >>> email_leuk.gif hier kan Dreamweaver wellicht wel wat mee ! geen spaties zoals hier al eerder aangegeven !

tel%201.jpg >>> telefoon.jpg
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan