Welke Moederborden ondersteunen WOL?

  • Onderwerp starter Onderwerp starter 0000
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

0000

Gebruiker
Lid geworden
13 nov 2006
Berichten
6
Titel zegt het denk ik al, maar ter verduidelijking.

Ik wil dus weten welke moederborden Wake-up On LAN ondersteunen en als het kan een site van waar deze te bestellen zijn.

Alvast bedankt.
 
Bedankt, dit is tenminste iets. De meeste webshops zetten het er namelijk niet of onduidelijk bij.

Nu is deze heel mooi maar wat meer modellen ter vergelijking met elkaar zou me een completer beeld geven. het lijkt me stug dat er maar 1 type moederbord i dat WOL ondersteunt :P

iig, bedankt puppie
 
Ach het was maar een voorbeeld maar asus heeft er wel meer hoor.
 
De meeste moederbordjes ondersteunen wel WOL.
Als ik jou was zou ik gewoon eentje uitzoeken die bij je past (het is tenslotte ook maar net wat voor processor je wilt) en lees daarna de online handleiding even door op de site van de moederbordfabrikant.
Alleen een keuze maken op basis van WOL ondersteuning lijkt mij op het eerste gezicht niet echt handig.
 
Bedankt. Ik stelde blijkbaar de verkeerde vraag. Hij had dus moeten luiden: "Waar kan ik het beste info vinden of een moederbord WOL ondersteunt?"

Nu kan ik een stuk gerichter gaan zoeken (de dingen die een stagebegeleider je al niet laat doen :p )
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan