werklaptop 2000 op XP desktop aannsluiten

Status
Niet open voor verdere reacties.

Nouker

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
27 feb 2003
Berichten
3
Ik heb een XP home machine staan waarop ik chello heb. Heb een 2e lan kaart ingestoken en die met een crosscable aan mijn laptop van mijn werk aangesloten.
Internet delen aangezet op mijn desktop pc en raad eens wat: het werkt niet.
Nu heb ik gehoord dat ik mijn laptop moet configureren, maar toen ik dat probeerde raakte ik mijn domein kwijt waardoor ik niets meer kon.
Hoe moet ik dit oplossen, zodat ik op mijn werk gewoon aan het domein kan aanloggen en thuis aan mijn desktop.

Thx.

Nouker
 
Mijn probleem is dat ik normaal gesproken mijn netwerkansluiting van de laptop gebruik voor een domain op mijn werk.... ik kan volgens mij niet gewoon een wizard diskette erin soppen want dan raak ik de settings kwijt en dan kan ik niet meer op het bedrijfsnetwerk inloggen (sterker nog, dan kan ik mijn laptop helemaal niet meer gebruiken)
Wat ik wil, kan dat wel? Zo ja hoe switch ik van bedrijfs domain naar koppeling naar mijn pc?
 
In elk geval je werkgroep- of domeinnaam aanpassen onder het tabblad identificatie. En zorgen dat de ip-adressering klopt.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan