• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Wie weet de oplossing

Status
Niet open voor verdere reacties.

MrSvennie

Gebruiker
Lid geworden
27 okt 2010
Berichten
183
Ik heb een excel bestandje met het schema van de eredivisie.
Ik heb een mooie tabel met aantal gespeelde wedstrijden, aantal gewonnen wedstrijden enz. Er staat ook een kolom in met puntentotaal van die club. De punten van de 18 clubs staan in M3 tm M20. ik wil een kolom maken waarin ik kan zien hoeveelste die club staat. Weet iemand raad??
 
Kijk eens naar onderstaande formule:

Code:
=RANG(M3;$M$3:$M$20;0)

En zou je in het vervolg het onderwerp van je topic iets veelzeggender willen maken dan 'Wie weet een oplossing?'; dat is ook handig voor mensen die gaan zoeken naar antwoorden :thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan