Windows Installatie!

Status
Niet open voor verdere reacties.

HDGamer

Gebruiker
Lid geworden
7 mei 2012
Berichten
169
Hallo Allemaal,

Waarschijnlijk weten jullie wel dat wanneer je een nieuwe PC of laptop koopt uit de winkel, dat je dan wanneer je de pc voor het eerst opstart dat hij dan pas alles gaat installeren. En dat dus windows er al een soort van op staat.

Zou ik dit ook kunnen doen op mijn hardeschijf met windows 8? Aangezien mijn nieuwe onderdelen morgen binnenkomen, kan ik dan gelijk beginnen met installeren!


Met vriendelijke groeten,

HDGAMER
 
Als u een nieuwe PC samenstelt zult u zelf Windows moeten installeren. Dus nadat de PC goed start en de BIOS toont dat alles klopt, zal de eerste stap zijn om m.b.v. de Windows installatie dvd Windows te gaan installeren.
Bij het moederbord wordt altijd een cd met drivers geleverd. De eerste stap nadat Windows geïnstalleerd is is om de drivers te installeren. Windows doet dat weliswaar zelf al, maar soms is dat niet volledig en vaak zijn de drivers van de fabrikant van het moederbord beter.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan