windows installer service

Status
Niet open voor verdere reacties.

jazzman

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
27 apr 2004
Berichten
4
hoi,

wanneer ik in win 2000 norton wil installeren of een programma uit de software wil verwijderen krijg ik een geel uitroepteken met de melding : the windows installer service could not be accessed :confused:
wanneer dit niet goed geinstalleerd is contact supported personel !:(
ik werkte met win 2000 al een paar maanden voor dit probleem zich voordeed ! en eerlijk gezegd ik ken niets van de services waar het probleem zou kunnen zijn !
indien dit niet zou goed komen zou ik graag win xp terug installeren maar ik weet niet goed hoe ik na de setup de partities moet verwijderen, dan aanmaken en dan formateren als NFTS ! als jullie mij zouden kunnen helpen alvast bedankt :)

dank u ,


jazzman :love:
 
installeren windows xp hoe?

> dank je crash voor je bericht, maar het werkt niet ik heb besloten om win xp te installeren,heb het vandaag aangekocht:) wanneer ik de cd van win xp installeer, hoe moet ik dan de partities verwijderen?en hoe ze aanmaken?en dan formateren als NFTS?
>je zou me enorm helpen als je dit uitlegt:cool:

>ik wil trouwens lid worden van dit forum ,daar ik een newbie ben zal ik het nog veel nodig hebben denk ik,
>en je leert er ook veel van !


> thanks,


> jazzman:thumb:
 
Als je de pc laat opstarten vanaf de WinXp cd-rom, wijst het eigenlijk vanzelf.
Zorg wel dat de opstart volgorde in het Bios, de cd-rom als eerste neemt.
Tijdens de setup krijg je de mogelijkheid, de partities naar NTFS te formateren.:)

Zie hier nog voor duidelijke uitleg over het installeren van Windows.
(stukje naar beneden gaat over WinXP)
http://www.schoonepc.nl/instal/setup.html


Lid worden van Helpmij, kan je via deze link doen.
http://vereniging.helpmij.nl/aanmelden.php

Je zal er geen spijt van krijgen.:)

Als je nog meer vragen hebt, stel ze gerust.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan