Windows Longhorn Build 4047 ICS

Status
Niet open voor verdere reacties.

maxuploader

Gebruiker
Lid geworden
18 sep 2008
Berichten
316
Hallo mensen!

Ik draai voor de fun: Windows Longhorn Build 4047
Maar nu wil ik ICS (Internet Connection Sharing) Inschakelen om een bridge te maken tussen mijn lan verbinding en mijn wlan. Maar als ik nu Rechter muisknop > Propeties > en dan sharting probeer te zoeken staat dat er niet!!!

Bridge connections is wel mogelijk onder Windows Longhorn Build 4047.
Want als ik twee verbindingen selecteer en dan rechtermuisknop doe zie ik wel: Bridge Connection staan maar ik kan er neit op klikken.

Wie kan me zo snel mogelijk helpen morgen om 7 uur savonds moet de bridge werken!

Maxuploader
 
omdat: Ik het leuk vind om het te proberen had hem nog niet geprobeerd, en er komt hier een vriend en dat wild eik ook ff testen.

Maar nou werkt het niet dus aan zo'n reactie hbe ik niet veel:confused:
 
Tja, je probeerd een beta van Vista.
Om alles te laten werken zul je de retail van die longhorn moeten/kunnen draaien en dat is dus Vista.
Al gekeken bij services.msc of Internet Connection Firewall (ICF) / Internet Connection Sharing (ICS) enabled staat??


.
 
Laatst bewerkt:
Ik heb alles gebprobeerd Ik heb ICF enabled ICF Disabled.
Ik zie nu wel ICS staan maar kan niks!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan