wireless versleuteling

  • Onderwerp starter Onderwerp starter PES6
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

PES6

Gebruiker
Lid geworden
29 okt 2006
Berichten
11
Hallo,

Ik heb een laptop met een onbeveiligde wireless verbinding van Sitecom, en ik heb het vermoeden dat m'n buren gebruik maken van mijn verbinding.

Wanneer ik probeer mijn router te versleutelen gaan sommige dingen mis. Ik versleutel mijn router met een WEP (vraag me niet wat het is) en een beveiligingssleutel (naar eigen keuze, doe ik dit wel goed?) die ik moet invullen op de website van de router.

Verbinding wordt netjes beveiligd enzo, maar dan kan ik er zelf ook niet meer in. Mijn verbinding valt weg, en het wachtwoord waar gevraagd om word klopt volgens het systeem niet (:mad:)?

help me, please!!

bij voorbaat dank, :love:
 
o, het is me nu trouwens gelukt om mijn verbinding te beveilen, maar met een WPA gegevensversleuteling. Ik las op internet dat een wpa gegevensversleuteling niet echt goed of vertrouwbaar is, klopt dat?
 
WPA is lastiger te breken dan WEP.

Waar heb je dat gelezen?
 
Eerst was er wep(dit is binnen 2 minuten te kraken) toen wap en nu wap2.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan