wizard instellingen overzetten

Status
Niet open voor verdere reacties.

rodera

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
13 apr 2006
Berichten
2
;) Ik heb mijn instellingen en bestanden overgezet op een andere partitie van mijn harde schijf (c+d), ik heb dan windows terug geïnstalleerd op c, maar nu wil de wizard de gegevens niet meer vinden op d, ik heb deze dan op een cd gebrand maar hierop vindt de wizard ze ook niet .
De wizard heeft een directory aangemaakt met de naam USMT2.UNC met hierin de bestanden : IMG00001.DAT en STATUS .
Als ik nu met de nieuwe installatie de wizard uitvoer doet hij het wel , maar ik heb de gegevens nodig van de oude installatie .
Is het mogelijk om IMG00001.DAT te bekijken ?
Hoe kan ik de oude gegevens terug inladen ?
de beste groeten:shocked:
 
over welke wizzard heb je het.
hoe heet het programma waar deze wizzard inzit
 
Het is de wizard voor het overzetten van instellingen en bestanden die in windows XP standaard geleverd wordt en die goed werkt , dat zie ik nu , enkel de vorige keer heeft hij wel alle bestanden en instellingen van c naar d gezet maar nu vindt hij die dus op d niet hoewel deze er op staan . Maar de wizard is gewoon standaard door microsoft bij de xp geleverd .;)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan