WMI register beschadigd

Status
Niet open voor verdere reacties.

takkouh

Gebruiker
Lid geworden
15 okt 2003
Berichten
29
Hey jongens,

Ik had onlangs een vraag gesteld omtrent mijn netwerk, waarbij de WMI was beschadigd op de een of andere manier en hierdoor het netwerk niet meer functioneerde.

Dit zag ik bij de tabblad geavanceerd bij mijn internetverbinding ik kreeg de volgende boodschap te zien ipv de normale aanvinkboxjes.

" Windows kan de eigenschappen van deze verbinding niet weergeven. De WMI (windows management instrumentation) informatie is mogelijk beschadigd.
Gebruik systeemherstel om windows naar een eerder punt terug te zetten"

Nu heb ik mijn pc geformatteerd en alles functioneerde weer voor de 1e paar dagen. Maar nu krijg ik weer hetzelfde bericht en kan ik hierdoor niet meer internetten en functioneert het netwerk ook niet meer.
Maar nu kan ik na het opnieuw opstarten wel weer alles normaal gebruiken. Deze foutmelden over het WMI gebeurd meestal vanzelf na ongeveer een paar uur online te zijn.

Hierdoor moet ik om de paar uur mijn pc opstarten en dit is best irritant.

Weet iemand hoe ik dit op moet lossen.

Ik heb trouwens Windows XP. (ook op de 2e pc)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan