Wordpress - hoeveel ruimte/welke webhost?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Pingwing

Gebruiker
Lid geworden
4 okt 2000
Berichten
218
Tot voor kort had ik een site bij Gethost, deze werkt echter niet meer zoals ik wil (werkt momenteel helemaal niet voor gratis accounts en al mijn gegevens zijn ws. gedelete) Om nu wéér op zoek te gaan naar een gratis host met PHP en zonder reclame is me allemaal teveel gedoe als ik kijk naar de prijzen van een betaalde host.

Momenteel twijfel ik tussen Antagonist en Webreus. Dan hebben we ook nog Versio, maar daar heb ik nog weinig tot geen ervaringen van gelezen. Iemand enig idee?

Maar waar mijn keuze vooral vanaf hangt, is de vraag hoeveel ruimte ik nodig zal hebben voor een 'standaard' Wordpress site waar ik m.n. een blog op zal plaatsen, wat foto's, gastenboek e.d. De site zal m.n. in onze vakantieperiode geupdate en bezocht worden, daarbuiten voorlopig minimaal.

Heb ik dan genoeg aan een diskruimte van 300Mb icm 7Gb dataverkeer (Webreus)?
Of ga ik toch beter voor de 'duurdere' versie van 3000Mb icm 60Gb (Antagonist)?
 
In theorie, als je gratis wilt, kun je terecht bij de site (banner) die in mijn signature staat...
 
Laatst bewerkt:
Webreus

Hoi,

Ik heb webreus voor mijn site: http://myblogsite.nl
Ook zit hier nog een forum bij: http://forum.myblogsite.nl
Een blog over mij zelf: http://joep.myblogsite.nl (Is met wordpress gemaakt er staan geen foto's op)
Een gastenboek: http://gastenboek.myblogsite.nl
Daarnaast heb ik nog een CMS systeem (E107) geinstalleert om te kijken of het wat is: http://e107.myblogsite.nl/e107
Alles bij elkaar neemt dit:
45,2MB in beslag uiteraard staan er bijna geen foto's op.
Maar al zet je er foto's op dan heb je nog wel een hoop MB te gaan.

Bandbreedte
Je hebt 7GM bandbreedte. Het bezoekers aantal van mijn site ligt tussen de 5 en de 7 bezoekers per dag. Ik kom dan per maand ongeveer tussen de 200 en 300 MB wat ik aan Bandbreedte heb verbruikt.

Helpdesk
De helpdesk gaat via de mail. Ik vindt dat prima werken. Je hebt binnen een dag antwoord.
Ik heb zelfs wel eens in 13 minuten antwoord gehad.

Beheerpaneel
Het beheerpaneel is Plesk. Hoewel de meesten mensen voor Directadmin zijn vindt ik het prima werken!
Mocht je geen verstand hebben van HTML in plesk zit een site bouwer. Ook zijn er een aantal voor geinstalleerde programma's als:
phpBB (Forumsoftware)
Joomla (CMS systeem)

Prijs
De prijs vindt ik erg goed! Ik heb het nog niet ergens goedkoper gezien.
Ik zit nu al ongeveer een halfjaar bijn webreus. Ik heb één keer gehad dat de server er voor 10 minuten uitlag. Vanwegen een storing. De servers liggen er dus bijna nooit uit!

Joep
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan