WSA key?

Status
Niet open voor verdere reacties.

Dellon

Gebruiker
Lid geworden
17 jun 2008
Berichten
10
Beste Helpmij-leden,

ik zit eens te neuzen in de broncode van Hyves, en ik kwam een zeker 'global_wsa_key' tegen. Weet misschien iemand waar dit voor staat?

Met vriendelijk groet,
Dellon
 
Blijkbaar wordt het in één van de 3 miljoen scriptjes gebruikt die op de hyves website draaien. Denk iets met het Hyves API. Mischien kan je hier wat vinden.
 
WSA en Hyves

Heb je ooit gehoord van XMPP? Dat is het protocol dat Hyves gebruikt voor het messaging gebeuren - het chatten bijvoorbeeld. Dus als iemand een WWW verandert, en je hebt het aangevinkt meteen daarvan op de hoogte te worden gebracht, gaat dat ook over XMPP. Nu is het nogal moeilijk om dit protocol "over" HTTP (nog een protocol) te doen.

Daarvoor gebruikt met doorgaans een "Bosh manager" - de brug tussen de twee protocollen.

Normaliter zie je (als je dat "direct op de hoogte brengen" ergens hebt aangevinkt) heel veel een IP adres rechtsonder verschijnen, om iets te downloaden - terwijl de browser eigen niets doet - niet dus - hij staat in bijna-constante verbinding met een server op een xxx.xxx.xxx.xxx ip adres.

Goed. En toen was er bij Hyves blijkbaar iemand bezig - en die speelde / testte wat... En wat mij opviel - geen IP adres, maar http://wsa.hyves-api.nl/ ... Zet je dat in je browser, dan krijg je een XML stream. Oftewel, ze hebben voor BOSH bij Hyves een ander afkorting, namelijk WSA. Waar dat voor staat is mij nog een raadsel.

Groetjes, ik denk dat ik je in de goeie richting heb gebracht?

L.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.

Nieuwste berichten

Terug
Bovenaan Onderaan