www.la-cocina.be check

Status
Niet open voor verdere reacties.

seotube

Gebruiker
Lid geworden
4 mei 2011
Berichten
7
Ik heb onlangs een website gemaakt en ik wou even vragen wat jullie ervan vinden?

Opmerking en opbouwende kritiek zijn welkom :)

Bij deze de link.
 
Zeer moderne site. Alleen ik had wat problemen met het posten van een recept. Als ik poste. Kwam hij helaas niet op de site te staan.

Ik weet niet de oorzaak is.
 
Mag afbrekende kritiek ook? :P Nee, grapje. Hij is overzichtelijk en duidelijk. Mooie website:thumb:
 
Erg netjes, duidelijk. Leuke dingen op de voorpagina zoals laatse recpeten en recept in de kijker. wel zal ik de menu die links staan , geen mouse-over maken, maar pas als je klikt dat ie open gaat. En zal daar iets beter aan werken qua de effect. een soort overgang is leuker. Maar dit zijn meningen. De kleuren is een prima keuzen,
Misschien een idee als je over de recepten met je muis gaat of als je klikt, dat je een klein boxje krijgt met een klein uitleg wat de maaltijd is en hoe lang het duurt en voor hoeveel personen. en dan een button als je deze wilt bekijken. Zo vindt je sneller een keuze
 
Mooie site!
Misschien handig om te vermelden als je niet bent ingelogd bij de reacties:

"Om een reactie te plaatsen moet u ingelogd zijn. Klik hier om in te loggen."

Wat ik eigenlijk nog mis is een pagina waar allerlei groentes op staan en daarbij bij staat hoe je kunt weten of ze rijp zijn of hoe je ze open kunt krijgen(avocado bijv.)

En je zoek functie is ook niet helemaal nauwkeurig.. Ik zoek op avocado en krijg geen Guacamole.... :(
 
Laatst bewerkt:
Alvast bedankt voor de goede reacties. Blijkbaar loopt er iets fout bij mijn hoster. Hopelijk zal dit snel opgelost worden.

Normaal gezien heb ik het guacamole recept op de site staan :-)
 
Nu krijg ik helemaal geen resultaten meer met zoeken naar avocado...
Bij geen 1 ingredient doet hij het :D
 
Ziet er goed uit! Maar als ik eerst op een land klik onder 'recepten' (linker div) en dan daarna klik op 'alle .. recepten', dan zegt hij dat er geen recepten zijn. Ook als ik bovenaan op recepten druk, zegt hij dat er geen recepten zijn.

Ook in de linker div -> Je moet op de naam zelf klikken, het is handiger/leuker als je ook in het hele vlak kan klikken...

En als je in de beschrijving van een keuken van een land zit, is de hele linker div verdwenen. Ook als je bij restaurants zit, is de hele linker div verdwenen.

Maar nogmaals, hij ziet er wel goed uit!!!:thumb::thumb:
 
Bedankt MartinJM voor je reactie.

Mijn hosting maakt laatste dagen heel gekke sprongen. Normaal zijn er over de 400 recepten aanwezig in de database.

Ik ben momenteel van hosting aan het veranderen. Ik kan Servage niet bepaald aanraden :confused:
 
goeie website. duidelijk, modern uitziend en heel erg duidelijk van opzet. Ik heb de functies niet getest echter ik heb het wel in mijn bladwijzers gestopt voor later gebruik. goed gedaan.
 
Ik zou bovenaan op de pagina "Restaurants" even vermelden dat men op de naam van een restaurant kan klikken om de adresgegevens, telefoon, website en een plattegrondje te zien.
Dit spreekt niet vanzelf (alleen voor de verwoede op-alles-klikker). ;)
  • Of aan het eind van elk restaurant-blokje een link "Lees meer..." opnemen, en dat op dezelfde manier in het begin even toelichten.
En als je nog tijd over hebt: een mooi plattegrondje van heel Vlaanderen met aanklikbare plaatsen waar de restaurants zitten zou ook aardig zijn. Dan kan men zien wat er in de buurt zit, zonder dat een plaatsnaam ingevuld hoeft te worden.

Met vriendelijke groet,
CSShunter
 
Laatst bewerkt:
Ik zou bovenaan op de pagina "Restaurants" even vermelden dat men op de naam van een restaurant kan klikken om de adresgegevens, telefoon, website en een plattegrondje te zien.
Dit spreekt niet vanzelf (alleen voor de verwoede op-alles-klikker). ;)
  • Of aan het eind van elk restaurant-blokje een link "Lees meer..." opnemen, en dat op dezelfde manier in het begin even toelichten.
En als je nog tijd over hebt: een mooi plattegrondje van heel Vlaanderen met aanklikbare plaatsen waar de restaurants zitten zou ook aardig zijn. Dan kan men zien wat er in de buurt zit, zonder dat een plaatsnaam ingevuld hoeft te worden.

Met vriendelijke groet,
CSShunter

Zeer nuttige opmerkingen CSShunter.

Ik ga die "lees meer" zeker toevoegen aan die restaurantspagina. Ik ga ook zeker kijken voor dat kaartje van Vlaanderen en Nederland want Nederland gaat er ook bij komen :) daar ik ook de .nl extensie heb gekocht.
 
Ik heb misschien nog een vraag. :)

Zo'n pagecurl in de rechterbovenhoek voor bepaalde nieuwtjes of extra's te vermelden. Done of not done?
 
Ik heb misschien nog een antwoord. ;)

Als ik zo'n ezelsoor van een hoekje omgeslagen pagina in de rechterbovenhoek van een site zie staan ...
... blijf ik daar met mijn muis altijd zo ver mogelijk vandaan! :D
Want voor je het weet komt zo'n ding zich dwars over de hele pagina uitrollen, en hoe je 'm dan weer weg moet krijgen is altijd maar de vraag...

In mijn persoonlijke associatievelden is zo'n hoekje bovendien altijd reclame, en daar kom ik niet voor. Als ik in zo'n hoekje "nieuws" zou zien staan, zou ik eerst een frisse tegenzin moeten onderdrukken om erop te gaan klikken.

Ergo:
  1. Ik zou 't niet doen, ook niet als ie niet automatisch uitrolt bij een hover (de bezoeker weet dat niet tevoren).
  2. Wat wel kan, is een klikbare knop met "Nieuws" in de rechterbovenhoek (of ergens anders) maken, waarbij je niet meteen het gevoel krijgt dat je op een animatie getrakteerd wordt, maar waarschijnlijk naar een nieuwspagina doorverbonden zult worden.
  3. Maar dan kan je ook net zo goed een menu-item "Nieuws" invoegen tussen "Home" en "Recepten".
O ja, ik denk dat je ook nog even heel goed moet kijken naar de Privacy Policy en de Algemene Voorwaarden. In de PP staan namelijk óók AV'en, deels overlappend!
Verder lees ik heel merkwaardige dingen, o.a.:
  • "Door uzelf toegang te verschaffen tot de website gaat u akkoord met deze gebruiksvoorwaarden."
  • "Deze website is alleen bestemd voor personen die zich in België of Luxemburg bevinden."
  • "Als u niet met deze gebruiksvoorwaarden akkoord wenst te gaan, verzoeken wij u deze website verder niet te bezoeken of te gebruiken."
Betekent:
Door het simpele feit dat ik de site bezoek, zou ik akkoord gaan met de voorwaarden.
Door akkoord te gaan moet ik me houden aan de bepaling dat ik de site alleen mag bezoeken als ik in België of Luxemburg ben. - Maar dat ben ik niet, dus is de site niet voor mij bedoeld en moet ik wegwezen.
Maar als ik niet akkoord ga met de gebruiksvoorwaarden, dan moet ik de website ook verlaten!

Kortom: alle bovenstaande reacties en suggesties had ik helemaal niet mogen geven. De site is niet voor mijn ogen bestemd! :D

Wat is trouwens de straf die iemand van buiten B en L krijgt, als deze een recept thuis gaat brouwen of als deze op basis van de site een tripje naar een opgenomen restaurant gaat plannen?

Met vriendelijke groet,
CSShunter
 
Bij deze is het aangepast CSShunter. :-)

Ik heb alsook op de voorpagina van restaurants geschreven dat men op de naam van het restaurant moet klikken voor meer info.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan