XP bevestiging

  • Onderwerp starter Onderwerp starter DOc
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.

DOc

Gebruiker
Lid geworden
20 aug 2005
Berichten
68
eej beste mensen,

ik heb nu windows xp (home) geinstalleerd op me pc,
alleen ik moet nu het nog bevestigen je weet wel, aanmelden key invoeren en bla bla bla, nu kreeg ik op de 20 dag tot de 15e dag dat scherm en nu krijg ik het scherm niet meer,
en moet me toch nog regristeren kan iemand mij vertellen hoe ik bij het scherm terug kom om me key in te kunnen vullen,

ps: ook heb ik al geprobeert via start =programma's= Bureau-accessoires = Systeemwerkset = windows activeren, maar dan zie je dat hij hem wil laden aan het zandloppertje maar dan gebeurd er niks iemand een idee ?

alvast bedankt.

Greatz Bjorn.
 
start > help en ondersteuning > en typ daar eens "activeren".
Meerdere opties mogelijk.
En.. hoe lang wacht je op de zandloper?
 
heb het gelezen en uit geprobeert ook bij het commando via start uitvoeren werkt niet, ik zit er zwaar over na te denken om weer te moeten formateren ?
 
Is het wel een officiële versie van Windows ..... ?

Zo ja, dan kan je het volgende nummer bellen als je problemen hebt met het activeren:

0800 0233487

Dat zou ik eerst doen voordat je weer helemaal opnieuw gaat formatteren en installeren ....
 
Geplaatst door DOc
heb het gelezen en uit geprobeert ook bij het commando via start uitvoeren werkt niet, ik zit er zwaar over na te denken om weer te moeten formateren ?

Je moet niet bij Uitvoeren zien, maar bij Start-Help en ondersteuning en dan tik je daar ''activeren'' als zoekopdracht.

Vervolgens kies je onder Kies een taak, de 3e regel.

<a href="http://x7.putfile.com/9/24504042678.jpg" target="_blank"><img src="http://x7.putfile.com/9/24504042678.jpg" width="640"></a>

(klikbaar voor grotere versie)
 
Laatst bewerkt:
i know, daar was ik ook ik zou vandaag eens gaan bellen met 0800 0233487 bedankt.

ps: het is inderdaad een legale versie.
Groet Bjorn
 
En betreft het een OEM-versie, dan kan dat idd alleen nog telefonisch. Klik > topic.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan