Zwart scherm

Status
Niet open voor verdere reacties.

K@RTJE

Gebruiker
Lid geworden
1 feb 2003
Berichten
434
Gisteren XP opnieuw geinstalleerd , maar loop nu tegen 2 problemen op.

1) Nadat ik de PC heb opgestart en het XP scherm [ met "blauwe lampjes"] geweest is krijg ik 2 minuten een zwart scherm te zien.

2) Als de screensaver is opgestart en ik wil deze beeindigen dan duurt het meer als 10 minuten voordat ik terug kan keren in windows [ krijg een blauw scherm te zien ]


**** Happens !!!!
 
Tja, niet goed geïnstalleerd dus, Als hij klaar is met laden dan zou hij in principe meteen door moeten gaan naar de users of bblad. Hoe heb je hem geïnstalleerd? Clean install of gewoon over de ander heen?

Groeten,
 
Reactie

Thaans

Ik heb een clean install gedaan. Ikzelf heb een vermoeden dat het aan Zonealarm ligt, deze heb ik er sinds gisteren opstaan. Zou dat kunnen ?
 
Hoe ziet je apparaatbeheer eruit?
Alle hardware goed geïnstalleerd?
Heb je tijdens de installatie de pc afgesloten van het internet?
Zoniet, zou ik toch even controleren op virussen en andere ongerechtigheden.
 
Reactie

Ik heb de " dader" gevonden , het was inderdaad Zonealarm. Ik ga maar eens op zoek naar een goed alternatief voor Windows Firewall.:cool:
 
kerio personall firewall is een aanrader, en is gratis en legaal te downloaden, feitelijk is het slechts een trial versie, maar na de trial periode zijn er maar een paar, minderbelangrijke functies die vervallen

proberen dus zou ik zeggen :p
 
ik hoop tog dat je meteen de laatste updates voor windows hebt uitgevoerd:)
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan