Zwart scherm

Status
Niet open voor verdere reacties.

jasperloil

Gebruiker
Lid geworden
17 mrt 2007
Berichten
13
Hallo,

Gisteren heb ik van een vriend van mij voor 2 tientjes een oude pc gekocht van 533 mhz. Ik draai namelijk (muziek enzo voor degenen wie het vaag klinkt) , heb hem dus alleen nodig voor muziek. ahfijn, ik heb wat spullen eraf gehaald want hij stond behoorlijk vol. maar als ik hem nu opstart krijg ik eerst 15 seconden het bureaublad te zien en dan springt hij op zwart beeld. weet iemand wat ik hier aan kan doen?:( :(

even ter verduidelijking: ik kan dus niks in windows doen.

het gaat om een computer met windows 98 (Geen SE) (heb wel geprobeert dit er via dos commands op te zetten maar ter vergeefs)

alvast bedankt

Jasper
 
Laatst bewerkt:
als je in windows je scherm uitvalt, kan je windows natuurlijk opnieuw instaleren (wel eerst ff diver backuppen) of nieuwe driver voor je videokaarT?
 
zou je mij dan a.u.b. willen vertellen hoe ik windows erop moet zetten? ik kan namelijk niet meer in windows komen. moet ik het dan via dos commands doen, en zo ja, wat is de command dan? en hoe moet je dan back-uppen in dos. Als er andere manieren zijn hoor ik het ook graag, het maakt me niet uit, als ik maar weer bij windows kan en de geluidskaart maar heb.

ik hoop dat iemand mijn vragen kan beantwoorden

gr.

Jasper
 
Laatst bewerkt:
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan