Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
Ik wil graag een gameserver draaien op me laptop en heb gehoord dat besturingsysteem linux dan beste optie is
kan ik met deze specs linux draaien?
is het gelukt die installatie??ik heb ubuntu gebrand alleen de installatie ging heel erg traaag uur wachten en dan bij step1.(desktop versie) Hoe komt dit?
Ik wil btw een gameserver draaien van sof2
is het gelukt die installatie??
Anders zou het het kunnen dat je die CD opnieuw moet branden maar met een lagere snelheid.
het is niet gelukt duurde te lang en liep na een uur vast
welke snelheid advisier je me?
Beste snelheid om te branden is 4x
En als ik jouw was zou ik een iets lichtere versie nemen als je alleen een game server wilt gaan draaien.
Ja toch, maar denk dat Ubuntu commercieel lekkerder ligt..Dacht ik ook: een FreeBSD miniroot install, of Solaris idem. Waarom uitgerekend Ubuntu desktop is me een raadsel.
Ja toch, maar denk dat Ubuntu commercieel lekkerder ligt..
Beste snelheid om te branden is 4x
En als ik jouw was zou ik een iets lichtere versie nemen als je alleen een game server wilt gaan draaien. Of wil je de laptop ook als huis, tuin en keuken computer gebruiken?
Dacht ik ook: een FreeBSD miniroot install, of Solaris idem. Waarom uitgerekend Ubuntu desktop is me een raadsel.
Alge
Oke dan heb je niets meer nodig dan een minimale installatie. Zoek op google op how to gameserver sof2
En lees je suf zou ik zeggen, want je bent niet bekend met Linux en dan gaat er als je dit wilt doordrijven een wereld voor je open hoor. Lees dit maar eens. En dan zie ik zo een paar nieuwe problemen voor je ontstaan. Maar daar help we je graag mee.
En ik zou als je toch Ubuntu wilt draaien gaan voor Xubuntu gaan die heeft weinig geheugen nodig. En heb je toch een soort van Windows gevoel.
Kan zijn dat je een foutje hebt gebrand, test hem op een andere PC of gebruik de check op de CD om te kijken of je CD goed is. Als hij niet goed is brand hem dan nogmaals op 4x speed. En Live vanaf de cd draaien deed hij goed? Alle hardware werd herkend, je beeldscherm, toetsenbord etc. deden het goed? (livecd uitleg)
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.