2 maal WinXp

Status
Niet open voor verdere reacties.
sorry hoor piet ik moet een keuze maken tussen:
1. D:\........
2. C:\windows\........

Dan heb je te snel voor die "R" gekozen, het is een stap verder, bij installeren dus, maar hetzelfde kun je doen als in windows zelf zit, die start toch op?

Je kunt indien je geen XP SP3 cd hebt deze ook zelf maken met nLite indien je alleen de basis XP cd hebt.
http://www.nliteos.com/download.html
http://www.microsoft.com/nl-nl/download/details.aspx?id=24

Maar denk niet dat al deze methodes iets aan het werkelijke probleem zal doen, over sofware vervalsing van windows krijg je die melding?
http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php/744076-softwarevervalsing

Als je er vanaf wilt,
http://www.starfix.nl/tweaks/19/Melding+Genuine+advantage+verwijderen.html
 
Laatst bewerkt:
Ok, de Windows repareren volgens de methode van Lange Pier, niet Piet ;), is een mogelijkheid, want als het goed is word er tijdens de installatie gevraagd om de Produkt-IDentificatie-Sleutel in te voeren.

Je kan dan de naar ik aanneem legale Produkt-IDentificatie-Sleutel van de 2de XP die je hebt geinstalleerd gebruiken, maakt niet uit want je kan er toch maar 1 tegelijk gebruiken & dat lossen we later wel op (of niet).

Bij gekraakte versies is de Produkt-IDentificatie-Sleutel meestal het probleem (& Erik777: Die versies zijn doorgaans zwaar geinfecteerd!).
In principe kan je de oorspronkelijke XP dan gewoon her-Activeren & Valideren.

Andere mogelijkheid is is de Microsoft XP KeyUpdateTool.exe, die kan je starten vanuit de oorspronkelijke XP - misschien een risico gezien waarschijnlijke infecties - & daarbij moet je ook de XP-Installatie-CD plus de Produkt-IDentificatie-Sleutel beschikbaar hebben. Alleen in het Engels:

http://download.microsoft.com/downl...-4327-8e87-38be7b0cf75f/KeyUpdateTool_enu.exe
 
kan??? maar dat verveelt mij al, zodra ik de computer opstart -SOFTWARE VERVALSING - hehehe!
via de website raad het je aan om een nieuw winxp versie aan te schaffen, maar nou nu heb ik mijn
winxp pro versie in bezit, dus denk ik (volgens de website) dat door het opnieuw installeren van windows
dat probleem verholpen wordt.
dus dat.
 
Ok, nu gaan er hier dus 2 dingen door elkaar, dit is je eerste vraag:
http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php/744076-softwarevervalsing
Ok, dan ga hier verder met:
Hallo Lieve mensen,
Ik heb winxp geinstalleerd op mijn pc denkend dat ik de oude gaat overschrijven (vervangen)
nou bij opstart van de computer zie ik 2 windowsxp en moet een keuze maken.
de vraag: hoe moet ik een van ze deleten, (...)
want 1 van ze is overbodig. Please Help!!!
Tot slot zien we dit hier van je staan, & daar gaat het je om, toch?:
ik zocht al eerder hulp, het ging om software vervalsing, (...)
het gaat om een belasting- en boekhoudprogramma waar de bedrijven in suriname gevestigd zijn (...) en
er bestaat geen download mogelijkheden van die programma's.
Ok:

Ten eerste is niet de vraag welke je moet "deleten" (verwijderen in goed plat Amsterdams Surinaams), maar welke je moet behouden.
Ten tweede heb je blijkbaar met succes de tweede XP geinstalleerd, alleen is die kaal, zonder de programmatuur & gegevens die je nodig hebt.

Lang verhaal kort: Je moet dus of via herinstallatie (bijna zoals de tweede XP) de oorspronkelijke XP herstellen, of je kan via het keuzemenu opstarten in de oorspronkelijke XP, & daarop de Microsoft XP KeyUpdateTool.exe uitvoeren, waarbij je de PID gebruikt van de tweede succesvol geinstalleerde XP.

In beide gevallen, na succesvol voltooid, moet je 1st her-activeren, tweets valideren.

Ok, kijk, zie je ondertussen zelf hoe warrig het verhaal zich ontwikkelt?

Misschien het verschil tussen mijn ballen hier in de vrieskou & jouw bol in de zon... ;)
 
Zou na contact met Microsoft toch gewoon op te lossen moeten zijn al is het een oem versie.
En een manier om die melding weg te krijgen staat in die gegeven link.

Een bakra moet daar uit de zon blijven.:cool:
 
Perfect!
Bedank voor jullie proffessionele hulp lieve mensen en
mijn verontschuldiging voor de verwaring.
maar het is mij geluk, zonder jullie zou ik het niet kunnen.

Love You All!!!
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan