Auditbestand bouwen in Access

Status
Niet open voor verdere reacties.

Martiniz

Nieuwe gebruiker
Lid geworden
1 feb 2013
Berichten
1
Heeft iemand ervaring met het bouwen van een auditbestand (kwaliteitsbeoordelingsbestand) in Access?
Het gaat om een bestand met veel tabellen en onderlinge relaties. Tussen een groot aantal gerelateerde tabellen wil ik een vermenigvuldig- en optelfunctie invoegen, kan dit? Tot slot wil ik het formulier dat ik aan het bestand toevoeg via mijn I pad (Apple) of tablet (android) kunnen invullen. Ik vraag mij af of dit allemaal kan en of Access het meest geëigende programma hiervoor is. Hopelijk kan iemand mij een advies geven? Alvast bij voorbaat dank. Martiniz
 
Access (en Office) bestaat niet in een iOS versie, en voor zover ik weet ook niet voor Android. Derhalve kun je Access niet op een tablet draaien. En als uiterste consequentie dus ook niet vullen.
Een audit database zal technisch niet moeilijker of makkelijker zijn dan een ledenadministratie. Bovendien heb je zo te zien de tabellen al. Rekenen kan uiteraard altijd in een database, dus dat is geen probleem.
Ik zou zeggen: post een voorbeeldje, als je wilt dat we er eens naar kijken.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan