bepaalde sites gaan niet meer open

Status
Niet open voor verdere reacties.
sites gaan nog steeds niet open

alle 017 dns verwijderd in de hijack
opnieuw opgestart, waren weg uit de log
open dns nrs ingevuld

zelfde probleem.....

dus niet opgelost, helaas

help
 
Kon je met de DNS-servers van OpenDns niet verbinden met www.microsoft.com etc.?

En kun je me vertellen waar die printers staan? Als die op het lokale (thuis-)netwerk staan hoort DNS er niets mee te maken te hebben. Meld ook eens wat de poort-instellingen zijn van die printer(s): Wordt daar een tc/ip poort met ip-adres bij gebruikt of een netwerkpoort met een servernaam?
Poortinstellingen van printer: Rechtsklikken op de printer in het printer-overzicht, Eigenschappen kiezen en gaan naar het tabblad Poorten

Verder kun je zelf eenvoudig testen of die 2 DNS-servers die we eerder gezien hebben wel functioneren:
[Windows-toest]r toetscombinatie -> cmd.exe
nslookup
server=212.53.4.4
www.microsoft.com.
free.avg.com.
server=212.51.5.5
www.microsoft.com.
free.avg.com.


[Let goed op: Er staat een '.' achter www.microsoft.com en ook achter free.avg.com. Niet vergeten die in te typen.]

We horen het wel.

Tijs.
 
Laatst bewerkt:
dns en sites

bij printer staat er bvb
poort 192.168.2.2:print
omschrijving niets ingevuld
printer oce180

open dns werkten niet

hierbij ook result van nslookup
hopelijk geraak je hiermee verder
en merci voor alle reeds gedane moeite
 

Bijlagen

  • test nslookup.jpg
    test nslookup.jpg
    73 KB · Weergaven: 23
Even een kleine evaluatie/samenvatting van alles wat je tot nu toe hebt gemeld in deze discussiedraad:

Je printer staat op ip-adres 192.168.2.2
Je pc heeft ook een ip-adres in de 192.168.2.x reeks, namelijk (uit een eerdere posting van jou): 192.168.2.1

Dan heeft je pc nog een tweede ip-adres in de reeks 192.168.1.x, namelijk 192.168.1.64
Omdat de printer met zijn ip-adres ipv. met een 'naam' is aangeduid heeft DNS geen rol in het 192.168.2.x netwerk. Dus het 'vast' instellen van DNS heeft geen functie m.b.t. die printer. Je zou dus (o.a.) gewoon de 'normale' DNS-server moeten kunnen instellen op je pc, welke vlgs. jouw gegevens 192.168.1.254 is (oftewel de Internet-router treedt op als DNS-proxy voor pc's/laptops op jouw thuisnetwerk).

Je vast-ingestelde DNS-servers werken goed heb je me zojuist laten zien via die nslookup commando's.

Ik ga ervan uit dat je niet nóg een verbonden (bedrade of draadloze) netwerkkaart hebt en ook niet zoiets als Hamachi o.i.d.
Verder ga ik ervan uit dat je Windows XP hebt.

Wat ik nu even van je wil zien is het volgende:
a. Maak weer een hijackthis log, en kijk na of dat O4 - HKLM\..\Run: [Secure] C:\WINDOWS\WindowsUpdates.exe
nog voorkomt.
Eventueel doe je de inhoud van de log zélf even door die automatische HJT-nakijk site:
Ga naar http://www.hijackthis.de
Plak de inhoud van hijackthis log in het vakje
Klik op Analyze 'knopje' bijna onderaan die webpagina.

b. Een schermafdruk van Start -> Uitvoeren -> ncpa.cpl
Dus van alle netwerkverbindingen etc.
c. Dat je dezelfde nslookup test doet met de servers van OpenDNS én met de 'normale' DNS-server (192.168.1.254 dus). Ziet er dan dus zo uit:
[Windows-toest]r toetscombinatie -> cmd.exe
nslookup
server=192.168.1.254
www.microsoft.com.
free.avg.com.
server=208.67.222.222
www.microsoft.com.
free.avg.com.
server=208.67.220.220
www.microsoft.com.
free.avg.com.


[Let goed op: Er staat een '.' achter www.microsoft.com en ook achter free.avg.com. Niet vergeten die in te typen.]

Als ik alles bij elkaar optel lijkt het me alleen nog aan malware te kunnen liggen (zoals dat Windowsupdates.exe) dat je nu die 2 (belangrijke) sites niet kunt bereiken:
a. Jouw 2 vast ingestelde DNS-servers doen het goed.
b. 192.168.1.254 doet het goed (je gaat dat checken, maar ik geloof daar heilig in).
c. De DNS-servers van OpenDns.com doen het goed (je gaat dat checken, maar ik geloof daar heilig in).

We horen het wel.

Tijs.
 
Laatst bewerkt:
dns en sites

hierbij het result van
de hijack log
heb deze door de scanner gedraaid en geen probleem

O6 - HKCU\Software\Policies\Microsoft\Internet Explorer\Restrictions present
Neutral To be fixed if not done intentionally. Fix this entry if you did not activate the 'Lock homepage from changes' option in some kind of anti-spyware tool.

ik heb dit ingesteld gisteren bij het scannen met superantispyware, dus zal wel ok zijn

bestandjes van de schermafdruk zitten erbij

en van de nslookup, met de instellingen van dns gedaan zoals op schermafdruk te zien

moet ik nog iets doen of is dit voldoende

laat maar horen
ik doe zeker het nodige

wat ik wilde meegeven is ook
de opendns nrs werken voor het netwerk, maar dus niet voor bepaalde sites


alles wat microsoft geralateerd is gaat niet open en ook bvb pc tools, wat naar anti-virus leidt, en er zullen er nog wel zijn,

hopelijk weet je hiermee iets meer
 

Bijlagen

  • nslookupdeel2.jpg
    nslookupdeel2.jpg
    61,1 KB · Weergaven: 27
  • hijackthislogfilenieuw.txt
    hijackthislogfilenieuw.txt
    8,9 KB · Weergaven: 18
  • ipistellingen1a.jpg
    ipistellingen1a.jpg
    47,2 KB · Weergaven: 27
  • ipinstellingen1c.jpg
    ipinstellingen1c.jpg
    62,2 KB · Weergaven: 22
  • nslookupdeel1.jpg
    nslookupdeel1.jpg
    57,3 KB · Weergaven: 24
dns en sites

hierbij 2dedeel van schermafdrukken
 

Bijlagen

  • ipinstellingen1d.jpg
    ipinstellingen1d.jpg
    54,6 KB · Weergaven: 20
  • ipinstellingen1e.jpg
    ipinstellingen1e.jpg
    32,8 KB · Weergaven: 22
  • ipinstellingen1b.jpg
    ipinstellingen1b.jpg
    45,6 KB · Weergaven: 22
dns sites

nog een antwoord icm netwerk

de modem is aangesloten op de hub
de hub op de pc
dat is alles
ik kan ook de modem rechtstreeks op de pc plaatsen zonder hub en printers, netwerk ok, sites niet open

indien malware, waar o waar moet ik dan beginnen zoeken?
 
dns en sites

kan het helpen als ik een virusscan doe?
probleem is dus dat ik niet op pc tools kan
heb nog wel de oorspronkelijke instal, maar kan niet updaten, alsook bij superantispyware
heb ik via de goede pc gedownload en instal op de foute pc, want kon niet op hun site en dus ook niet updaten....

miserie...

we blijven zoeken é
 
Je hebt gezien dat alle DNS-servers (die van je vast had ingesteld, die van OpenDNS en 192.168.1.254) allemaal hun werk goed doen.

Ik ben geen malware-'specialist', maar 1 ding kan ik je nog wel aangeven (voordat ik je definitief doorverwijs naar www.nucia.eu of www.bluemedicine.be):

Gebruik LSP-Fix
Doe een schermafdruk van wat je daarin ziet. Ga (nog) niets doen/verwijderen, alleen even een schermafdruk geven.

Download-link: hier
'Handleiding': hier

We zien het wel. Als ik met die schermafdruk niets kan, dan zul je je moeten vervoegen bij die gespecialiseerde websites waar ik het zojuist over had.

Tijs.
 
sites gaan plots niet meer open

hierbij de screenafdruk
 

Bijlagen

  • lspfix.jpg
    lspfix.jpg
    44,3 KB · Weergaven: 18
Ik heb er meer, maar je hebt in ieder geval (ook) dezelfde als die ik heb.

Ik verwijs je nu dus door naar die anti-malware sites waar ik het eerder over had. Graag niet bij beiden posten, maar er slechts eentje van selecteren: Men vindt het ongepast en tijdverspilliing etc. om op méér dan 1 site je geval te behandelen.

Succes,

Tijs.
 
sites niet open

alvast bedankt voor alle moeite

nog 1 vraag
zou het niet kunnen dat het aan IE8 ligt
ik veronderstel dat wanneer firefox wordt geistalleerd (vorig jaar eens gedaan)
dat er gevraagd wordt om instellingen over te nemen en dus deels van IE 8 afhankelijk is
of heb ik dit verkeerd voor

ik zal ook zeker mijn vraag op de door u vermelde 1 van de 2 sites posten
 
Je hébt als het goed is al andere browsers geïnstalleerd!

Eerste wat ík zou doen is een andere browser installeren naast Internet Explorer, bijv. Firefox of Chrome of Opera.
Kijk of je het probleem vanuit die alternatieve browser(s) dan ook hebt.

Ga me nou niet vertellen dat je alles gemakshalve maar weer vergeten bent of gemakshalve maar weer hebt gedeïnstalleerd wat je aan alternatieve webbrowsers had geïnstalleerd, hè...:rolleyes:

Dus natuurlijk kun je kijken (nu je een paar van die malware-zaken hebt verwijderd) of het probleem nu alleen in IE8 of ook in die alternatieve browsers (nog) optreedt. Dat zullen ze trouwens hoogstwaarschijnlijk ook aan je gaan vragen op die anti-malware fora, dus beter nu alvast gecheckt.

En nee, Firefox cs. nemen geen instellingen van Internet Explorer over.


Succes,

Tijs.
 
Laatst bewerkt:
sites

is op firefox ook nog zelfde probleem

we zoeken verder
en laat het je zeker weten wanneer het eventueel opgelost geraakt....
 
sites niet open

ik had u beloofd u op de hoogte te houden

wel hierbij laat ik u weten dat het probleem is opgelost
met kaspersky virus scan
in combinatie met nog enkele progs

opgelost dus

toch bedankt voor alle hulp
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan