Dropbox

Status
Niet open voor verdere reacties.

Lode2008

Gebruiker
Lid geworden
2 apr 2010
Berichten
680
Ik zou graag een nederlandstalige DROPBOX willen donwloaden, maar het lukt me niet. Ik start altijd goed voor een nederlands talige maar bij de installatie is het steeds een engelse. RAAR, eigenaardig Groeten Lode
 
Hallo Lode. Heb je onlangs een nieuwe versie van Windows geinstalleerd.

Probeer het hier eens even opnieuw.

https://www.dropbox.com/help/9077

Paper is nog in de Beta en is nog Engels.

Bij mij is Nederlands.

dropbox.JPG

Succes.
 
Laatst bewerkt:
Ik heb windows 10 maar zo te zien is die in het engels. Is DROPBOX niet in het nederlands te krijgen.
 
Je Windows is dus Engelstalig? Dropbox hanteert standaard de systeemtaal (in jouw geval Engels).
Je kunt in dat geval de taal wijzigen naar Nederlands in de Voorkeuren van Dropbox (klik op het icoon in je Windows systeemvak, vervolgens tandwieltje in de rechterbovenhoek en Voorkeuren).
Dropbox.jpg
 
Ik heb het ergens rechts onderaan gevonden en daar kon ik de taal van DROPBOX veranderen naar nederlands. Alvast bedankt
Lode
 
Maar hoe komt het dat ik geen MAP van DROPBOX heb staan in mijne C:\ of ergens anders in mijn ROOT
Lode
 
Laatst bewerkt:
Door overal in DROPBOX te lezen heb ik het gevonden hoe een MAP te installeren en nu werkt DROPBOX optimaal en is het nederlands de taal.
Bedankt Lode
 
Oke dat isfijn dat het gelukt is. Top.:thumb: groet manamana.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan