dvd branden nero 6.3 loopt vast

Status
Niet open voor verdere reacties.

pluizebol

Gebruiker
Lid geworden
14 jan 2002
Berichten
34
Ik probeer met Nero 6.3 een DVD vol te zetten met foto's. Schijftype is Maxell DVD-R. Halverwege houdt het branden op en geeft Nero "wacht". De brander doet niets en Nero zit vast. De schijf is vervolgens onbruikbaar. Wat kan hier de oorzaak zijn en hoe los ik het op?:confused:
 
Dit ligt hoogstwaarschijnlijk aan het soort schijfje wat je gebruikt mijn advies hierop is koop een rw schijf probeer het eerst daarop en als het lukt kan je altijd kopieren naar een andere schijf.
 
Bedankt, ik heb een RW geprobeerd en die is wel gelukt. Het betrof wel een andere handeling: waar het fout ging betrof het een heleboel foto's en de geslaagde brandpartij ging om enkele grote programmabestanden.

Kun je me vertellen welke schijfjes over het algemeen geen problemen geven (ik had een -R, maar moet ik misschien +R hebben, zou volgens de brander niet uit mogen maken) en waar ik de oorzaak hiervan moet zoeken?:thumb:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan