een goede paysever voor chello

  • Onderwerp starter Onderwerp starter humpe
  • Startdatum Startdatum
Status
Niet open voor verdere reacties.
Ik heb bij chello gekeken, maar het plus abonnement staat er niet meer op. Is hier extreme voor in de plaats gekomen? Wat zijn de kosten per maand van plus? Op postcode zoeken om te kijken welke je kunt krijgen staat hij er ook niet meer bij.

http://www.chello.nl/Abonnementen/
 
Nee in de toekomst wordt chello plus niet meer aangeboden, geloof wel dat de huidige gebruikers dit kunnen blijven gebruiken.
Staat hier ook ergens anders beschreven hoe en wat.
Je krijgt een grotere mailbox, meerhomepageruimte.

hmmf klopt blijkbaar het en ander niet.

http://www.helpmij.nl/forum/showthread.php?s=&threadid=223880


Dus weet niet hoe het precies zit nu eigenlijk.
 
Laatst bewerkt:
Weet het nu ook niet meer, niemand heeft van chello dus enig bericht gekregen. Ben er nog steeds niet over uit of ik wat anders zal nemen.
 
Ik blijf voorlopig gewoon plus aanhouden, hoop alleen dat ze het wat goedkoper maken want concurrerend zijn ze echt niet met hun hoge prijzen.
 
Het is toch vreemd dat je dat via helpmij moet lezen.
 
Humpe: Ik heb nu 10 dagen gratis Tweaknews als nieuwsserver gebruikt...werkt heel erg goed; ik kreeg een brief binnen met codes...ingebracht en het werkte direkt.

Ik heb een dag voor verloop de brief ondertekend teruggestuurd en akkoord gegaan met een vooruitbetaling voor een aanbiedingsprijs van pakweg 65 euro en kan nu een jaar onbeperkt downloaden!

Loop nog te etteren met welke nieuwsreader maar voorlopig werk ik met de volgende combi:

Newsreactor of Grabit met Chello Classic en Tweaknews!

groet!

Jean:thumb:
 
Ik was niet zo snel, ik had problemen met newsleecher, zo als iedereen, ik heb newsleecher inmiddels al weer in de lucht..
Ik kom er van de week nog op terug.
Ik ben naar FTDv3 aan het kijken en naar

http://nzb.xsnews.nl/login.php
 
Laatst bewerkt:
Humpe:

www.nzb.xsnews.nl/login.php is een zoekmachine net als www.usenetsearch.eweka.nl/login.php; hier vind je dus nzb's die je met 1 of 2 klikken op je muis in je newsreader kan zetten en downloaden. Zover ik weet kun je beide gratis raadplegen!

Uit een beetje ervaring nu weet ik dat files ouder dan 14 dagen niet al te best zijn, ik probeer daar onder te blijven.
De retentie bij Eweka is momenteel 25 dagen...das best lang!

Waar je ook bestanden mee kan zoeken is NZB leecher; Harry heeft em op zijn forum staan maar je kunt em hierook downloaden: http://www.binaries4all.nl/nzb_leecher/
 
Ook hier wil ik het melden dat het opstarten van nieuws leecher toch niet goed gegaan, het is jammer, dan zou neuwsleecher toch maar te gaan kopen.
 
Ik heb problemen gehad met newsleecher, dat is nu opgelost. Verder denk ik dat als beste voor mij uit de bus gaat komen Eweka. Ga deze maar eens proberen hoe dit bevalt. Dank je wel voor al jullie suggesties.
 
He Humpe, wil je mij vertellen hoe jij die problemen met Newsleecher hebt opgelost; kun je eventueel doen via j.zwaan21@chello.nl

Ik gebruik nu al een week met veel plezier en gemak Newsreactor, kostte dus 15 euro maar draait met gemak gemiddeld 500kb/s over die UPC Chello Classic. Ik heb 2 servers ingebracht, Eweka en Tweaknews en kan in totaal met 6 lijntjes draaien, duurt nu ongeveer 2 uur voor een complete film binnen is.
 
Ik beschouw dit als opgelost.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan