Michel39
Gebruiker
- Lid geworden
- 15 sep 2008
- Berichten
- 16
wrt2 waar staat deze toch niet op zolder?
Ik schets even:
Uw router die beneden staat moet normaal gezien de standaart gateway zijn, daar môet ook de dhcp server zijn ingeschakeld, daarachter zou je de wrt1 moeten schakelen maar als accesspoint (geen dhcp ingeschakeld) want in uw netwerk kan er maar 1 de dhcp server zijn (deze geeft u pc's en accesspoint een ip adres) nu, met de wrt2 die op zolder staat zou je uw wrt1 moeten verbinden zodat je een bridge hebt van de wrt1 beneden naar uw wrt2 op zolder. eventueel als de versleuteling niet werkt filter op mac adress.
Ook op de wrt2 geen dhcp server inschakelen.
Jazeker staat de WRT2 op zolder omdat ik daar van wirles over ga naar utp.
De pc's die daar staan hebben geen draadloos en is ook geen ruimte voor en liefst heb ik dat ook niet.
De WRT1 staat direct in verbinding met de modem met een utp.
Wat ik ook nog gezien heb is dat door de firmware die de wrt2 heeft ik hem ook kan instellen op AP maar daar ben ik helemaal nog niet in thuis.
Wat ik zo vreemd vind is dat gezien de cmd uitslag en ik alles nagelopen heb, toch eigenlijk alles al redelijk goedstaat volgensmij maar ik geen internet krijg via de WRT2