• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

exelwerkblad verzenden

Status
Niet open voor verdere reacties.

taeser

Gebruiker
Lid geworden
24 feb 2003
Berichten
382
Hallo,

Beginnend "exeller" vraagt of van een werkmap bestaande uit 3werkbladen, 1 werkblad apart per e-mail kan worden verzonden , en zo ja hoe doe ik dit??

groetjes leon
 
Hoi Luc,

Ron de Bruin heeft een fantastische website over e-mail en Excel. Dat zonder meer, maar of deze geschikt is voor een beginner?!??? Ik betwijfel het. Het moet een beginner zijn met flink wat talent.

Leon, wat je vraagt is mogelijk voor een minder getalendeerde beginner erg lastig realiseer je dat wel.
Suc6 Leon.

Jeroen
 
hallo,

Bedankt voor jullie antwoorden , ik ga daar zeker een kijkje nemen :thumb:

groetjes leon
 
Zet dit in een module :
Sub Mail_ActiveSheet()
Dim strDate As String
'ActiveSheet.Copy
Sheets("Factuur").Copy
strDate = Format(Date, "dd-mm-yy") & " " & Format(Time, "h-mm-ss")
ActiveWorkbook.SaveAs "Part of " & ThisWorkbook.Name _
& " " & strDate & ".xls"

ActiveWorkbook.SendMail "NAAM@pandora.be", _
"This is the Subject line"
ActiveWorkbook.ChangeFileAccess xlReadOnly
Kill ActiveWorkbook.FullName
ActiveWorkbook.Close False
End Sub

En verander de naam Factuur naar een van de tabbladeren, vergeet ook het email-adres niet te veranderen

Voor een test kun je je eigen email invullen?

Pierre
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan