Bij een gewone linksys zou na een reset (30 sec indrukken) het ip adres weer 192.168.1.1
moeten zijn.
Dan heb je wel twee apparaten met een dhcp server en dat werkt niet
Eerst moet je in de linksys kunnen
Misschien kun je de router niet benaderen omdat de firewall(s) in de weg zitten. Ook kan het zijn dat er een proxy aanstaat. of dat er een programma in de weg zit zoals hamachi.
Bij configuratiescherm > internet opties > Verbindingen > lan instellingen > alle vinkjes weghalen om een eventuele proxyserver uit te zetten.
Desnoods haal je de linksys even los van de fritzbox tot je erin bent.
Dan zet je de dhcp uit en geeft de linksys een ip adres in de range van de dhcp van de fritzbox (een adres vlak bij een adres dat de fritzbox aan de pc zou geven)
Hier lees je hoe je de linksys instelt, dit is een beschrijving voor twee linksys routers, maar aan de eerste hoef je niets in te stellen, aan de fritzbox ook niet.
Wanneer de linksys goed geconfigureert is (en verbonden) alle apparaten uitzetten en een voor een opstarten, te beginnen bij de fritbox en als laatste de pc
Normaal gesproken zou je dan weer een netwerk hebben.
mvg leo