Bekijk de onderstaande video om te zien hoe je onze site als een web app op je startscherm installeert.
Opmerking: Deze functie is mogelijk niet beschikbaar in sommige browsers.
LibreOffice is gratis voor Linux en heeft o.a. de Base Database.Verder gebruik ik een progje om ze in een database te zetten. Heeft Linux niet.
Ik neem aan dat jij nu Windows gebruikt. Welke programma's/functies zijn belangrijk voor jou? Voor heel veel programma's voor Windows heb je ook alternatieven voor Linux, over het algemeen geheel gratis.Ik zou me graag wat meer verdiepen in Linux.
Nogmaals, Linux (Mint) is prima voor normale dingen die je met Windows ook kan doen.#Edmoor,
Niet bruikbaar. Wel eens gevraagd daarom in LO Base. Die andere Database is leuk, maar te veel gedoe, zeker als het zo'n Tar.GZ is. Ik ben niet zo handig daar in. Ik gebruik MuziekDataBase (https://www.muziekdb.nl/).
Een prima applicatie die voldoet aan mijn eisen en wensen. En verder heb ik geen last van Windows 11. Voldoet meer dan prima op mijn laptop. Nogmaals voor normale dingen is Linux een goed alternatief.
Serieus? Daar ben ik het uiteraard niet mee eens. Maar goed, ieder mag zijn eigen smaak en mening hebben. Gelukkig maar, stel dat dat ook niet meer mag.Ik ben het wel met je eens dat Windows makkelijker is voor de eenvoudige huis-, tuin en keuken gebruiker.
Gaat het ook om de commando's in het terminal scherm? Of meer om de grafische gebruiksomgeving en het praktische gebruik daarvan?Hallo allemaal,
Ik zou me graag wat meer verdiepen in Linux.
Zijn er mensen hier die me dat een beetje kunnen uitleggen en laten zien (liefst niet online).
Groetjes mike
En?Hallo allemaal,
Ik zou me graag wat meer verdiepen in Linux.
Zijn er mensen hier die me dat een beetje kunnen uitleggen en laten zien (liefst niet online).
Groetjes mike
In dat geval zal Windows voor jou ook de beste keuze zijn.Ik blijf bij Win.11. Daar voel ik mij het beste bij.
Voor de gemiddelde consument wordt veelal standaard met Windows "opgescheept". Velen zullen ook niet beter weten.Windows wordt zo'n beetje met de paplepel ingegoten en Linux niet.
Gewoon alles eigenlijkGaat het ook om de commando's in het terminal scherm? Of meer om de grafische gebruiksomgeving en het praktische gebruik daarvan?
Klopt ik gebruik nu gewoon Windows...maar hoor veel dat Linux beter isIk neem aan dat jij nu Windows gebruikt. Welke programma's/functies zijn belangrijk voor jou? Voor heel veel programma's voor Windows heb je ook alternatieven voor Linux, over het algemeen geheel gratis.
Ubuntu en Mint zijn Linux distro's die heel veel worden gebruikt, Zorin OS richt zich meer op de overstappers die van Windows komen en Winux OS heeft zelfs de looks van Windows.
Zelf werk ik met Ubuntu en Gentoo, maar die laatste is compleet anders dan de eerder genoemde distro's.
Haha nee Friesland is een beetje te ver voor me.Ja jeetje, als je in Friesland woont, kom langs zou ik zeggen. Werk er al 18 jaar mee zoiets.
Was jaren een steunpunt voor Linux Mint, maar dat ben ik niet meer.
Kijk en lees anders eerst wat en waarvoor je het wilt gebruiken. Kijk naar de verschillende distro's, er zijn er 100den.
Bericht automatisch samengevoegd:
wat leer je nu in 1 week??
Ik doe alles met Linux Mint, al 18 jaar. Ja, en toen was het nog niet zoals het nu is. Het is nu instapklaar, voor alles is een proggie. Geen gedoe met virusscanners en andere bende.
Ik werk ermee voor mijn werk, hobby en thuis. Zelfs manlief kan er mee werken en dat zegt veel.
Dus tja, 1 week................ik weet niet, dan heb je er ook geen zin in.
We gebruiken essentiële cookies om deze site te laten werken, en optionele cookies om de ervaring te verbeteren.