MSN geen bestanden kunnen vesturen...

Status
Niet open voor verdere reacties.

Disturbed

Gebruiker
Lid geworden
6 aug 2002
Berichten
808
Vriendin van me heeft laptop en kan via msn geen bestanden ontvangen en ook niet versturen.

Betreft een laptop van het merk : acer travelmate 2304WLMi

bij het versturen of ontvangen komt elke keer de melding dat het bestand mogelijk onveilig is.....

het uitzetten van de firewall helpt niet.
Iemand een idee?

Grt. Jos:)
 
Geplaatst door vanschagen
is het msn 7 en wil je een exe versturen??

ik zie dat er op die pagina niks wordt vermeld over uit wisselen van bestanden.

@ vanschagen het is msn 7 en het gaat om afbeeldingen (jpg) en muziekbestanden (MP3)
 
Die bestanden gaan meestal goed, maar soms geven ze problemen.

Bij beveiliging van msn 7.0 (final) staat het volgende:

Beveiliging MSN 7.0.

Bij msn 7.0 zit een beveiliging voor het verzenden en ontvangen van bestanden (Dit is tegen de virussen van de laatste tijd). Door deze beveiliging kunnen er problemen optreden bij het verzenden en ontvangen van bestanden. Deze beveiliging is te omzeilen met meerdere programma's. Als je de beveiliging niet wil uitschakelen kan je er een zip-flie van maken.
Bij de volgende twee programma's wordt de beveiliging verwijderd.
Één van die programma is-->A-patch<--.. Om de beveiliging te verwijderen start je de patch en ga je naar het derde blad (Miscellaneous) door een aantal keer op next te klikken. Dan vink je 'Remove File Transfer Protection' aan en ga je verder. Let op: om de patch goed zijn werk te laten doen moet die aan beide kanten zijn geïnstalleerd (ook bij degene naar wie je een bestand wil sturen). Met deze patch kan je ook de reclame verwijderen.
Nog een manier is met een plug-in. Deze plug-in is voor msn plus dus deze manier werkt alleen als je msn plus hebt. Met -->StuffPlug-NG<-- kan je de beveiliging ook uitschakelen
Het nadeel van het weghalen van de beveiliging is dat msn ook weer *.pif bestanden doorlaat. Via dit type bestand zijn er nogal wat virussen verspreid.
 
Naast de eerdergenoemde a-patch is er nog een ander trucje.

Wijzig de extensie van het te besturen bestand die niet wordt geblocked door msn.

De ontvanger moet deze weer wijzigen in de oorspronkelijke extensie.

Msn doet dan niet moeilijk meer wat betreft het versturen van bestanden.
 
Dat is mooi:)

In de nieuwste msn versie (7.0.0813) worden bepaalde (veilige) bestanden niet meer als gevaarlijk gezien. Hierdoor is A-patch niet altijd meer nodig.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan