P5GD1 pro en Dual Core

Status
Niet open voor verdere reacties.

theo koeten

Gebruiker
Lid geworden
8 feb 2001
Berichten
288
Ik heb een ASUS P5GD1 pro mobo met een P4, 3,4 cpu (socket 775), . De CPU was even te warm geworden en stond te "fluiten en tripte bij hard werken" (zie ander topicje), ik wil er nu een Celeron Dual Core E1200 in zetten maar dat werkt niet!!
Het mobo is net een jaar oud en start wel weer op met de oude CPU.
Wat te doen?
 
1 of je moet een biosUpdate doen.
2 of de processor werkt niet op dat moederbord
 
1. hoe doe je een bios update met een defecte cpu....
2. die diagnose had ik ook al gesteld...:o
 
ok, thanks dat is duidelijk. Was ook al bij ASUS wezen kijken maar kwam er niet echt uit.

Nog enig idee wat momenteel een beetje knappe keuze is qua mobo, socket en cpu? Ik begin een beetje vervelend gevoel te krijgen jegens ASUS, dit is nu de 4de update in 8 jaar. Vorig jaar was dit toch een een behoorlijke (geen top) uitvoering en elke keer zit ik zowat aan een complete PC vast, geheugen, cpu, koeler, voeding, mobo etc. Nog even afgezien van de complete herinstallatie....:confused:
 
dit lijkt me een leuk, stevig setje. Ik zou dan echter de P5K-E Wifi nemen omdat draadloos me wel aanstaat (nu met USB adapter).

nog een paar vragen/opmerkingen.
1). is het zinvol er 4Gb in te stoppen (moet ik dan ook naar 64bit Window's?) of kan ik beter gebruik maken van het chace geheugen, en, welke DDR2 is het beste te gebruiken? ik lees over problemen met de 1066 :(

2). omdat ik nu al 2 cpu's door koelproblemen**) om zeep heb geholpen :confused: denk ik aan een nieuwe kast met uitzonderlijk koelvermogen, bijv. de Antec 900, met 2 front fans en 1 top fan.
**) Ook mijn laatste koeler, een Zalman CNPS9700 LED + 2x 80mm case fans waren niet afdoende om de P4, 3,4 knap koel te houden (gezien z'n verkleuring en instabiele gedrag). Of is waterkoeling te overwegen (lijkt me eigenlijk niks al die nattigheid in m'n PC).

3). ik wil nu ook de 2x PCI-e 16x gaan benutten en eens proberen of ik met 2 videokaarten beter af ben, alleen ben ik dan overgeleverd aan het ASUS protocol ipv NVIDIA, Iemand ervaring hiermee?

Tot slot heb ik 4 HDD'd van 500Gb (film, foto, muziek en C schijf), + 2 DVD's (worden SATA) zal de Cooler Master Real power 620W dit alles een beetje kunnen handelen?

veel vragen, maar gezien het aantal keren dat ik ge-upgarded ben de afgelopen 8 jaar wil ik nu een beetje op safe spelen en de antwoorden in de diverse winkels zijn me nét even te snel en te eenvoudig......:shocked:
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan