Als je bedoeld dat je ipv de zekering te controleren er een andere kabel aan gezt hebt, dan klopt dat dus niet.... In de voeding zelf zit een zekering.... (eerst stoom van de voeding halen voor je gaat prutsen)
Makkelijker om dit te testen is om de voedingskabels door te meten.
Of de molex (Rood/zwart/geel/zwart) kabels doormeten, kijken of daar stroom op staat (dus wel stroom op je voeding zetten en schakelaar achterop de voeding op AAN)
Als je nu stroom op je kabels hebt is de kans groot dat je voeding goed is.
Nu ga je eerst goed kijken of je kabel van de powerknop (aan de voorzijde) is aangesloten op je mainboard. Is dit ook goed dan ga je de pc strippen.
Dit houdt in dat je alles loskoppeld wat niet direct noodzakelijk is om de pc te laten starten.
Dus je CD-rom spelers ed, hdd, floppy loskoppelen (zowel stroom als ide) Alle PCI kaarten verwijderen, je vga 9videokaart) eruit halen, alle geheugenbanken op 1 na leeg.
JE hebt dus nu een pa met een voeding, een mainboard, een cpu (MET COOLER !) en 1 geheugenbankje.
Zet nu je pc opnieuw aan, beeld zal je niet krijgen, je hebnt geen videokaart, maar je kan wel kijken of de coolers van je voeding en cpu draaien.
Is dit niet zo dan zit het probleem in 1 van de onderdelen die nu nog is aangesloten. Heb je nog een ander geheugenmodule, verwissel die dan met degene die er nu in zit en probeer opnieuw.
Lukt dit nog niet dan is het of je mainboard of je cpu, de kans op mainboard fout is groter, CPU geeft meestal piepjes....Meestal dus niet altijd helaas.
Mocht je pc na het strippen wel werken, coolers draaien etc, dan ga je je pc stukje bij beetje opbouwen tot je het onderdeel tegenkomt wat stuk is. Begin met opbouwen met je videokaart zodat je kan zien of je pc het ook echt doet.