startproblemen

Status
Niet open voor verdere reacties.
oke ik heb nu letterlijk slapeloze nachten, want minima die de bui al ziet hangen.

je heb nog gemist dat de boxen het wel weer doen.

opstarten met die recoveryDVD lukt dus echt niet
hij zou na herstart een taalkeuze moeten geven en je dan verder moeten leiden, maar dat gebeurt niet.
 
Laatst bewerkt:
ps ik kan dus echt helemaal nix met de linken die je steeds blijft geven.
Het geeft geen antwoord op mijn vraag

En die vraag is al dagen:

HOE WEET IK WELKE SOFTWARE IK KAN VERWIJDEREN??????????????
(leest er hier niemand anders mee?)

ik weet waar ik de lijst met software kan vinden anders had ik niet geweten hoeveel het er waren.
en ik weet hoe je ze kunt verwijderen.
maar ik weet nog steeds niet hoe ik kan bepalen wat weg kan.
aangezien ik van de meesten niet eens weet wat het is.

Dus nu please niet nog meer nieuwe informatie, want ik zit zo langzamerhand op een zenuwinzinking.

kan iemand me alstjeblieft gewoon alleen even antwoord geven op deze vraag, zonder er steeds meer info bij te halen.
 
Je hebt het niet voor het kiezen. Ik zou de herstelopdracht sfc /scannow geven om de beveiligde systeembestanden te controleren en verder de taakplanner uitschakelen. Omdat je ook met een boot vanaf een CDRom problemen hebt lijkt het mij dat de 3 Volt batterij misschien leeg aan het raken is. Dit kan je meten of ergens in uitproberen. Laat de batterij niet in de computer springen. Anders nog even verder in de computer kijken naar losse verbindingen, stof of iets dergelijks. Het is wel eens een verkeerd aangesloten lintkabel die voor steeds meer problemen zorgt. De master moet bij IDE aan het korte uiteinde en als master, niet op automatisch of slave. De slave in het midden van de kabel en met de jumper op slave. In het verleden werden schijven altijd op automatisch aangesloten en dat kan later problemen opleveren. Geeft de computer geen piepjes die een code zouden kunnen zijn welke je in de gebruiksaanwijzing zou kunnen vinden? Eén piep betekent meestal dat er geen goede schijf aangesloten is of verkeerd aangesloten is.

De laatste keren dat ik zoiets had was het een kapot bios of de netwerkkaart die stuk was. Het laatste gebeurde een aantal malen. Je hebt dus geen verbindingsproblemen maar kom je nog wel in de bios of setup van de computer? Wanneer de batterij leeg raakt krijg je vaak een melding dat de waarden teruggezet worden naar standaard waarden, soms ook tijdens het werken in Windows maar elke computer zal wel anders zijn.

Zeker is het geheugen genoeg want je hebt alleen maar problemen voor dat Windows opstart en niet als Windows wel opstart. Een slechte grafische kaart zou wel kunnen dus kijk of je van de andere aansluiting gebruik kunt maken.

Om te bepalen welke overbodige programma's en processen je hebt moet ik de andere helper in bescherming nemen, je kunt daar gemakkelijk achter komen door de naam van die programma's en processen achtereenvolgens te Googelen. Deze specifieke vragen heeft iedereen dus is er op Internet veel over te vinden en wij kunnen niet in jou computer kijken. Het probleem ligt bij jou echter niet in Windows omdat Windows nog niet werd opgestart. Je kan veel ongewenste processen vinden bij: Start > type bij Uitvoeren "msconfig" > kijk op het tabblad Opstarten. Verder nog in Start > Alle programma's > Opstarten Een standaard ingeschakeld ongewenst en belastend proces is Indexeren om zoekacties te versnellen, je vindt dat bij Eigenschappen van schijven in Verkenner.

Tenslotte: de foutmeldingen bij logboeken betekenen lang niet altijd dat er iets mis is. Beterschap. Alfred
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan