• Privacywetgeving
    Het is bij Helpmij.nl niet toegestaan om persoonsgegevens in een voorbeeld te plaatsen. Alle voorbeelden die persoonsgegevens bevatten zullen zonder opgaaf van reden verwijderd worden. In de vraag zal specifiek vermeld moeten worden dat het om fictieve namen gaat.

Taal Excel

arnoudj44

Gebruiker
Lid geworden
5 okt 2014
Berichten
88
Ik heb Office geheel geupdated en geupgraded maar de taal in Excel blijft Engels. De taal ingesteld op Dutch maar dat heeft geen resultaat. Heeft iemand een tip voor me, what to do?
 
Na instellen via:

File
Options
Language

naar het nederlands moet office wel opnieuw opgestart worden.
 
Was die keuze er wel? Anders moet je misschien een LanguagePack downloaden. Is je PC zelf nederlands met VS Toetsenbord?
 
Klopt, PC Nederlands met USA toetsenbord. In Word gaat het wel goed. Dus snap ik er niets van. Na opnieuw opstarten heb ik er nu ook ZuidAfrikaans bij. Hoe? Geen idee. Windows11?
 
Terug
Bovenaan Onderaan