Viper 550 probleem

Status
Niet open voor verdere reacties.
maestro,
Ja wat ik tot nu toe geinstalleerd heb draait prima. M'n netwerkje nog en dan ben ik klaar. Ik krijg alleen m'n tijd/datum niet gesynchroniseerd. Dat had ik hiervoor ook al. Het lijkt erop of m'n tijd niet doorloopt als m'n PC uitstaat. Als ik 'm opstart komt ie met de tijd/datum van toen ik hem uitzette. Heb je daar iets voor?Bedankt. gr g
 
Meestal is dit een teken dat je moederbord batterijtje leeg (of bijna) is. Soms wil het ook gebeuren dat de klok inderdaad gewoon niet loopt als de pc uit staat, ik heb er hier ook zo één staan, batterijtje is goed maar klok loopt niet zonder stroom.
Opgelost door 'atomic clock' te installeren, nu wordt iedere keer bij het opstarten, via internet de clock gelijk gezet.

http://www.worldtimeserver.com/atomic-clock/
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan