Eagle Creek
Verenigingslid
- Lid geworden
- 3 okt 2002
- Berichten
- 26.326
Hallo daar ,
ik heb een probleem .
Kleine voorgeschiedenis:
Iemand enig idee?
ik heb een probleem .
Kleine voorgeschiedenis:
Geplaatst door XP_PC
Volgens mij is mijn PC clean. Zelf zie ik in het log ook geen gekke dingen, maar bij het opstarten heeft 'ie "kuren".
Wil je toch nog even kijken?
Geplaatst door Pieter Arntz
Hoi XP_PC,
Ik zie ook niets bijzonders.
Verder geen symptomen of klachten?
Groetjes,
Pieter
Geplaatst door XP_PC
Na opstarten en aanmelden duurt het 30->60 sec voordat ik de Windows tune hoor en de "overige" programma's starten. Dit lag eerst aan mijn Compaq EAB support, maar nu deze uit staat is het probleem niet verholpen. Nu meld ik mij dus aan, weinig start op (mouse drivers) en dan klik ik op afmelden een keer of 5, geen respons, niets. Processor gebruik 0% wisselbestand <100 MB.
Dan de Windows tune, aanmelden, afmelden meteen (vanwege opdr. die ik al had gegeven). Ik meld me nog een keer aan en het is goed.
Geplaatst door Pieter Arntz
Maakt het nog uit als je je eerst in een ander account aanmeldt?
Groetjes,
Pieter
XP_PC: Ga ik eens proberen. De dingen die al WEL opstarten zijn de dingen uit de "user startup folder
XP_PC
Als ik onder een ander account eerst aanmeld (rechten v/e gebruiker trouwens) dan blijft hij ook zolang hangen. Na een tijdje kan ik verder.
Als ik me dan afmeld en onder mijzelf aanmeld dan kan ik in "één keer door".
Is het misschien makelijker dat ik een nieuwe topic open ipv. hier erop in ga?
--------------------------------------------Geplaatst door Pieter Arntz
Doe maar. Met spyware heeft het niks te maken denk ik.
Groetjes,
Pieter
Iemand enig idee?