youtube filmpjes plaatsen w3 incorrect

Status
Niet open voor verdere reacties.

tiran818

Gebruiker
Lid geworden
16 apr 2009
Berichten
344
hallo mensen
jullie kennen het probleem vast wel
ik heb een beetje lopen zoeken op w3.org maar kon niks bruikbaars vinden XD
als ik ene site met het welbekende linkje naar youtube doe (dit staat op youtube bij het afspelen van het filmpje rechts in een textvakje met daarbij 'insluiten')
als ik die link gebruik om ook maar 1 filmpje in mijn pagina te zetten dan krijg ik gelijk heel een stuk of 20 errors
ik heb dit ondertussen gereduceerd naar een stuk of 10 door in de url de ampersands te vervangen door de code ervoor
maar dan nog heeft de w3 validator er grote problemen mee.
hoe kan ik dit verhelpen?
het ziet er ook zo raar uit als je op je website zet dat hij volgens w3 goed is en wanneer mensen het dan controleren dat met 1 pagina niet blijkt te kloppen XD
heeft iemand een bruikbare oplossing?

MvG
tiran818
 
Heb je je doctype en dergelijke goed ingesteld?

Post anders ff de volledige code van de pagina met de code van het filmpje. Dan kunnen we hem zelf ook even in de validator stoppen en kijken wat de errors zijn.
 
Heb je je doctype en dergelijke goed ingesteld?

Post anders ff de volledige code van de pagina met de code van het filmpje. Dan kunnen we hem zelf ook even in de validator stoppen en kijken wat de errors zijn.

hier is ie te vinden: http://sander.fam-teunissen.nl/index.php?id=3

ik zie dat het op 3 filmpjes trouwens 'maar' 18 errors zijn :)

BTW: sorry dat ik er een rechtsklikbeveiliging op heb gezet
je kan de bron gewoon bekijken via je browser (in FireFox <ctrl>+U)
 
Laatst bewerkt:
Een deel van de errors kun je weghalen door alle

HTML:
</param>

tags weg te halen. Die horen er volgens de validator niet in.
 
dit is wel leuk XD
minder errors
maar mijn vraag is nog steeds niet opgelost XD

is het soms niet mogelijk volgens w3c om bijvoorbeeld youtbe filmpjes of andere flash elementen in te bedden?
 
Volgens mij heb ik de oplossing

Hoi [:

Ik denk dat ik de oplossing voor je probleem heb. Ik neem aan dat je je website xHTML valid wil maken? Want de codes die bij insluiten staan bij Youtube zijn dat niet. Toen ik een website moest maken voor informatica voor school kwam ik hetzelfde probleem tegen, ben een beetje gaan googlen en kwam toen op de volgende site: http://www.tools4noobs.com/online_tools/youtube_xhtml/
Je moet daar gewoon de code invoeren die op youtube bij insluiten staat, en dan genereert dat ding een xHTML valid code. Hij is dan wel zo slim om meteen een link erbij te maken om reclame voor zichzelf te maken, maar als je gewoon het volgende stuk weghaalt, is er niks aan de hand:
HTML:
<a href="http://www.tools4noobs.com/online_tools/youtube_xhtml/">Get your own valid XHTML YouTube embed code</a>
Laat me even weten of je probleem zo is opgelost ;)
Ik help graag nog even verder zoeken als dat nodig is.

Groetjes Marjolein
 
Hee Marjolein,

Bedankt deze tool kan ik ook nog wel eens gebruiken! Heb 'm gebookmarked!
 
ziet er handig uit
maar ik wil mijn site eigenlijk door de validator krijgen met deze doctype:
<!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.01 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/html4/loose.dtd">

heb je daar ook zo'n handige converter voor?
want het is geen valid HTML wat youtube geeft
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan