Dingen installeren fout melding (error 1606: Could not access network location:.)

Status
Niet open voor verdere reacties.
Oke zal ik morgen doen heb nu jammer genoeg geen tijd
 
ik heb het al geprobeert met een ander account, maar daar kom ik niet in. dus ik denk dat ik maar een superduper scan ga doen met Avast!
MBAM, sluit zich zelf op een of andere rare manier
 
Scan met Mbam eens in de veilige modus (meestal F8 trommelen tijdens de boot).
 
Iik ga hem als ik weg ga vanavond scannen met Avast

Heeft alleen wat dingen gevonden voor Android, en een heleboel beveiligde archrieven

Ik ga nu SP1 opnieuw installeren

Verdwijderen niet gelukt, backup bestanden waren weg
 
Laatst bewerkt door een moderator:
Nou, ik heb het gedan. Werkt nog steeds niet, ik denk dat ik windows opnieuw moet doen

iemand nog ideeën?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
als er geen malware gevonden is, dan kan ik je nu alleen maar adviseren om windows opnieuw te installeren
 
oke, ik zal hem dan nog een keer scannen met Windows Scanner (die wordt geleverd met windows update)

niks gevonden met die scanner, dus windows opnieuw denk ik dan maar.
Is de backup op de WHS genoeg om al je bestanden te backuppen?
 
Laatst bewerkt door een moderator:
kan het aan de omgevingsvariabelen liggen? (Eigenschappen op Computer, Geavanceerd, Omgevingsvariabelen)
@Mik Zjegger ik weet dat ik het bericht moet bewerken, maar als ik een nieuw bericht verstruur dan krijgen de geaboneerde een melding dat er is gereageerd en gaan ze (hopelijk) even kijken welk bericht dat is.
 
Laatst bewerkt:
Is dit de mogelijk oplossing die je/jullie zoeken??

Beste mensen,

Ik heb waarschijnlijk wel een oplossing voor jullie probleem, maar met de uitvoering van de volgende stappen moeten jullie voorzichting zijn.
Het is ook voor eigen risico en wanneer jullie het niet vertrouwen, zoek dan binnen jullie omgeving iemand die de volgende stappen wel voor jullie kan uitvoeren. Het zijn namelijk bewerkingen in het register. Wanneer je het register beschadigd dan kan dit ernstige consequeties hebben voor je systeem.

Bovendien wil ik jullie er op attenderen dat register-cleaners mooie programma's zijn, maar dit zijn ook programma's die de problemen met de foutcode 1606 kunnen veroorzaken. Ik maak zelf ondanks dat ook gebruik van ccleaner en Tweaknow Powerpack.

Wat te doen:
Maak als eerste een systeemherstelpunt aan!!!

Wanneer er mogelijk in onderstaande bewerkingen iets misgaat, dan kun je hier op terugvallen.

Als voorbeeld neem ik Microsoft Silverlight (mogelijk werkt dit ook voor overige programma's). Ik heb laatst een computer hersteld die ook de fout 1606 kreeg bij het programma Microsoft Silverlight. Ik heb eerst het programma proberen te de-installeren via configuratiescherm --> software, maar dit was niet mogelijk. Toen heb ik alle bestanden van Microsoft Silverlight handmatig verwijderd. Dit was geen enkel probleem. Daarna met het programma Ccleaner het register gescand. Bovendien maak ik ook gebruik van Tweaknow Powerpack (http://www.tweaknow.com/). Met dit programma tevens het register scannen in de expert modus. Alle veilige registersleutels verwijderen. (Met het groene symbool)

Nu ben je echter nog niet van je probleem af. Open nu weer Ccleaner. Ga naar "gereedschap" links in je scherm. Waarschijnlijk staat het te verwijderen/installeren programma nog steeds in de lijst. Klik nu op "waarde verwijderen". Dit lukte bij mij toen niet. Wanneer dit bij jullie wel lukt, probeer dan het programma opnieuw te installeren.

Is het niet gelukt om de waarde te verwijderen, dan heeft het er mee te maken dat de Windows Installer niet gevonden kan worden. Bij Microsoft Silverlight ging het in mijn geval om de "silverlight.msi".

Wat je moet doen is het volgens. Ga naar "start" en vervolgens naar "uitvoeren". (of druk op de windowstoets + R)

Typ "regedit" (zonder de haakjes!) en druk op enter.

Nu opent zich de register-editor. Ga nu in het menu naar "bewerken" en klik op "zoeken...".
Typ vervolgens "silverlight.msi" (zonder de haakjes!).

Wacht tot het programma klaar is met zoeken. Nu zie je in het menu links dat er een mapje is opengeklapt (met submappen).

Let nu even goed op!!

Maak gebruik van de schuifbalk in het linkermenu. Ga naar boven. Dan zie je dat het mapje wat is opengeklapt val onder de hoofdmap "Products".

Klik met de rechtermuisknop op het mapje "Products" en klik vervolgens op "exporteren". Geeft de export een naam en sla deze (bijv.) op op je bureaublad. Waarom deze actie? Wanneer de hierna omschreven actie nare consequenties heeft, kun je door te dubbelklikken op dit exportbestand je actie herstellen. (of anders systeemherstel!)

Nu je de export hebt gemaakt, ga je naar het opengeklapte mapje. Nu verwijder je deze map (inclusief submappen dus!) en vervolgens sluit je de register-editor af. Probeer nu het programma wat je wil installeren te installeren. Als het goed is moet het nu lukken!

Fijn weekend allen! Wanneer er vragen zijn, dan hoor ik het graag. Ik zal waarschijnlijk niet direct reageren, maar ik zal mijn best doen. Misschien is dit voor jullie niet de oplossing, maar dan heb ik in ieder geval mijn best gedaan om jullie te helpen.

Mvg, Jos
 
Heel erg bedankt voor de moeite om een account aan temaken op it forum, dus ook van harte welkom!
Dit is zeker iets wat ik ga proberen, ik heb ze alle 2 al op mijn systeem staan dus dat gaat wel lukken.

Groetjes,
Tim
 
Beste Tim,

Ik hoop dat dit in ieder geval een opzet is, wat je in de goede richting brengt. Ik heb gisteren een nieuw account aangemaakt, omdat het op één of andere manier niet wou lukken om in te loggen en nu dus wel! Ben al een tijdje lid, maar bedankt voor het warme welkom :D!

gr Jos
 
Laatst bewerkt door een moderator:
en wat is de msi van Framework 3.5, het is trouwens niet gelukt om de bestanden te verwijderen ze staan hier
Code:
%WINDIR%\Microsoft.NET\Framework\v3.5\
en je moet ingelogd zijn als trusten installer, wie kan mij weer veder helpen hier mee?

Bedankt,
Tim
 
De bestanden zijn verwijderd, en de register sleutels ook. Alleen als ik nu de installatie probeer opnieuw te doen, staat er, je moet de onderdelen in windows onderdelen inschakelen, als ik dat doe krijg ik de melding: Niet alle onderdelen zijn gewijzigd, u moet de PC opnieuw opstarten.
Dat klopt ja, want hij weet niet dat er geen installatie meer is, alleen hoe kan ik die installatie weer doen?

Bedankt,
Tim
 
en wat is de msi van Framework 3.5, het is trouwens niet gelukt om de bestanden te verwijderen ze staan hier
Code:
%WINDIR%\Microsoft.NET\Framework\v3.5\
en je moet ingelogd zijn als trusten installer, wie kan mij weer veder helpen hier mee?

Bedankt,
Tim

Hoi Tim,

Even een vraag. Staat Framework 3.5 nu nog steeds in je softwarelijst (Programma's en Onderdelen)?

Gr Jos
 
Tim,

Ga eens naar: Configuratiescherm\Alle Configuratiescherm-onderdelen\Programma's en onderdelen

Nu zie je links in je scherm: Windows onderdelen in- of uitschakelen.

Dan kom je denk ik verder. Ik wacht het af.
 
Status
Niet open voor verdere reacties.
Terug
Bovenaan Onderaan