Ja die zitten er gewoon in, PCI-E2 zit in de linker en PCI-E1 in rechts, neem aan dat dit niet veel uitmaakt. Aan de PCI-E kabels zat ook nog een hele kleine aan vast met 2 pins, heb die niet gebruikt.
Zou echt graag foto's willen geven maar ik mag van mn ouders niet onze digitale fotocamera gebruiken (18 jarigen zijn heel onverantwoordelijk blijkbaar) en ik ben nooit in moderne telefoontjes geweest, ik heb niks om fotos mee te maken.
Wat ik heb gedaan nadat ik de voeding in de pc had geschroefd was dit: Ik sloot eerst de PCI-e kabels aan als hierboven beschreven, toen deed ik de 24 pin kabel in de mobo, toen deed ik alles voor de randapparatuur en als laatste de CPU kabel, die kostte me iets van 45 minuten omdat de koeling zo in de weg zat dat ik uiteindelijk met een haaknaald druk aan moest brengen omdat mijn vinger er gewoon niet bij kon. Daarna gewoon de voeding op het stopcontact aangesloten.