wc
Welke WC-set heb jij trouwens, toevallig die Poseidon - zooi set?
Vroeg je dat aan mij?
Mijn wc setje is van Senfu , alles bij elkaar (dwz. Reservoir met ontluchtingsnippel, slangen, veren, koel element, meters isolatie materiaal en pompje) koste me € 79,00.
De radiateur met 2 fans koste nog eens € 79
Ik heb het waterpompje gekocht bij Hornbach (bouwmaterialen) omdat die stiller en sneller was dan die van Senfu) de kosten hiervan bedroegen nog eens € 24.
Ik had de hele zooi toen aangesloten op mijn toenmalige Athlon 2000+ (18 micron) en later nog even op de 2200+. (13 Micron)
Het verschil bedroeg ( was toen hoog zomer ) gemiddeld 10 graden tav de Akasa SMII en 12 graden tav. de Zalman CNPS3100 Gold plated met 12 CM Enermax fan.
Let wel ik heb die radiateur nooit gebruikt en dus moest ik de koelvloeistof soms met koel elementen weer op niveau brengen.
Een en ander werd te omslachtig als ik de pc weer eens mee moest nemen.
Vandaar dat ik nu gewoon met lucht koel. Meer is ook niet nodig met mijn huidige P4.
Het setje ligt nu stof te verzamelen op zolder.
Grtz.